close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w 2016/2017 odbywające się w Zespole Szkół Nr 1 w Wałczu 

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

Rodzaj zajęć i termin spotkań

1.

Barczak Marek

wychowanie fizyczne

SKS – koszykówka   chłopców i dziewcząt                                                       – czwartek 15.00

2.

Bartosik Przemysław

edukacja czytelnicza i   regionalna

Dyskusyjny Klub Książki                                                                           –wtorek 9.35

Koło regionalne –   spotkania w zależności od potrzeb - sprzątanie nagrobków, pomoc przy   konferencji, udział w spotkaniach autorskich, konkursy etc.

3.

Barwińska Mirosława

matematyka

Zajęcia rozwijające   przygotowujące do matury dla klasy IIIb                          – czwartek  15.00–16.00 oraz piątek 8.40–9.25

4.

Czaiński Jacek

historia

dyżur (dla chętnych zajęcia zarówno wyrównawcze jak i rozwijające umiejętności)                                                                                                 – poniedziałek   15.00

5.

Dąbrowski Dariusz

fizyka

Zajęcia dla maturzystów                                                                                - wtorek   15.00 – 16.00

6.

Dzidziul Lena

j.polski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy i przygotowanie do konkursów                         – poniedziałek   14.00

7.

Grochowicka-Polak Sylwia

j.łaciński

Koło j. łacińskiego                                                                       -poniedziałek 11.35-12.20 kl.III                                                        -środa 13.20-14.05 kl.II                                                                -czwartek 7.45-8.30 kl.I

8.

Iwaszkiewicz Jadwiga

szkolna gazetka „Luzik

Koło Redakcyjne - raz w miesiącu:                                                     czwartek godz.12.30                                                                                      oraz inne spotkania tematyczne i wyjazdowe

 

9.

Karaśkiewicz Aleksandra

j.angielski

Zajęcia z mówienia   (ćwiczenia do matury)                                                    – wtorek 15.00

10.

Kowalewska Agnieszka

j.polski

Zajęcia wyrównawcze bądź poszerzające wiedzę                                              –  środa 15.00-16.30

11.

Monika Kulikowska

j.polski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy i przygotowanie do konkursów                         – czwartek 15.00

12.

Kwiatkowska Mariola

biologia

Zajęcia  wyrównawcze i rozwijające zainteresowania                                        – poniedziałek 15.00 klasy III i                                                                   czwartek 15.00 klasy II

13.

Łuszczyk Beata

matematyka

Zajęcia uzupełniające z   matematyki dla klasy IIIa                       – czwartek 15.00-16.00                                                                                                                                                                 Zajęcia "Powtarzamy do matury matematykę z zakresu rozszerzonego"                                                                                              –  piątek 7.45 - 9.25

14.

Nazarek Małgorzata

wychowanie fizyczne

SKS= piłka siatkowa   dziewcząt i chłopców                                                    – wtorek 15.00 -16.30

15.

Julita Niemyńska-Klimont

j.angielski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy, konsultacje indywidualne                                – środa 14.05

16.

Promińska Marzena

j.angielski

FCE zajęcia rozwijające   zainteresowania                                                       – poniedziałek 15.00 - 15.45                                                                     Zajęcia wyrównawcze                                                                                    – czwartek 15.00 - 15.45

17.

Romaniuk Jerzy

historia

- wtorek 15.00

18.

Szymczyk Renata

chemia

Zajęcia dodatkowe dla maturzystów                                                               - wtorek 13.15 – 15.00 klasa IIIc

Zajęcia rozwijające  uzdolnienia                                                                     – środa 15.00 – 16.00 dla kl. II c

Konsultacje indywidualne  (wszystkie klasy)                                                   – czwartek 15.00  – 16.00

wstecz