close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki sportowe sezon 2016

Wyniki Sportowe

UKS Ateny Wałcz  2016r.

 

XXII Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim ,,Ergowiosła 2016  31.01.2016r. WROCŁAW

Juniorki:

Boruch Katarzyna            2 miejsce         7’18,2

Lesner Zuzanna               11 miejsce       7’37,4

Buczyńska Adrianna       21 miejsce       7’45,3

Cybulska Agnieszka        52 miejsce       8’17,6

Wójcik Julianna               55 miejsce       8’19,6

Pawłowska Weronika      56 miejsce       8’20,3

Grudzińska Izabela          57 miejsce       8’21,7

Storczyk Maja                  58 miejsce      8’24,4

 

Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe  16.04.2016r. WARSZAWA

 1xKJ  Boruch Katarzyna        3 miejsce          40’10,20

 1xKJ  Lesner Zuzanna           6 miejsce           41’18,66

 

Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów  30.04. - 01.05.2016r. POZNAŃ

30.04.2016r. Eliminacje:

1xKJ  Boruch Katarzyna    2 miejsce     10’10,81

1xKJ  Lesner Zuzanna        2 miejsce    10’10,49

Finały:

1xKJ  Lesner Zuzanna                  FB      2 miejsce      9’25,63

1xKJ  Boruch Katarzyna              FB      6 miejsce       9’35,83

4xKJM                                          FA      1 miejsce      8’32,76

Wójcik Julianna, Cybulska Agnieszka, Buczyńska Adrianna, Storczyk Maja

01.05.2016r. Finały: rano

1xKJ  Lesner Zuzanna                  FA      5 miejsce      9’03,08

1xKJ  Boruch Katarzyna              FB      6    miejsce    9’16,95

4xKJM                                          FA      1  miejsce     8’15,99

Wójcik Julianna, Pawłowska Weronika, Buczyńska Adrianna, Storczyk Maja

Finały: popołudniu

1xKJ  Lesner Zuzanna                   FA     3  miejsce     8’59,27

1xKJ  Boruch Katarzyna               FB     3  miejsce      9’05,47

 

Międzynarodowych Regatach Juniorów 07-08.05.2016r. MONACHIUM

07.05.2016r.

4xKJ Boruch Katarzyna    FB 4 m ogólnie 10 miejsce

4xKJ Lesner Zuzanna       5 miejsce  biegi równorzędne

08.05.2016r.

2xKJ Boruch Katarzyna   4 miejsce  biegi równorzędne

2xKJ Lesner Zuzanna       2 miejsce  biegi równorzędne

 

Centralne Kontrolne Regaty Juniorów   25-26.06.2016r. KRUSZWICA 

25.06.2016r. Eliminacje: 

1xKJ  Boruch Katarzyna     1 miejsce     8’13,24

1xKJ  Lesner Zuzanna        2 miejsce      8’09,29

1xKJ  Rożek Martyna         4 miejsce     9’13,01

2xKJ/KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna      1 miejsce          8’03,10

4xKJKJM Pawłowska W, Szuber J, Buczyńska J, Cybulska A,       3 miejsce          8’05,10

Finały:

1xKJ  Lesner Zuzanna                 FB      2 miejsce      8’04,18

1xKJ  Boruch Katarzyna              FA      2 miejsce      8’09,39

1xKJ  Rożek Martyna                   FE      6 miejsce      9’16,91

 

Centralne Kontrolne Regaty Juniorów   25-26.06.2016r. KRUSZWICA

25.06.2016r. Przedbiegi:

1xKJ/KJM Boruch Katarzyna                            1 m           8’13”24

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna                                2 m           8’09”29

1xKJ/KJM Rożek Martyna                                 4 m           9’13”01

25.06.2016r. Przedbiegi:

1xKJ/KJM Boruch Katarzyna        FA                2 m          8’04”18

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna            FB                2 m          8’09”39

1xKJ/KJM Rożek Martyna              FE               6 m          9’16”91

2xKJ/KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna  FA  2 miejsce   8’12,06

4xKJKJM Pawłowska W, Szuber J, Buczyńska J, Cybulska A,     FA     6 miejsce    8’09,68

1xDZ Sulik Julia   równorzędne biegi  3 m    7’18,4  ,    5 miejsce  ogólnie startowało

26.06.2016r. Eliminacje:  

1xKJ  Rożek Martyna                                          4 miejsce   10’18,45

2xKJ/KJM Lesner Zuzanna ,Boruch Katarzyna  2 miejsce    7’54,78            

26.06.2016r. Przedbiegi:

1xKJ/KJM Rożek Martyna                                 4 m          10’18”45

2xKJ/KJM Lesner Z, Boruch K                          2 m           7’54”78

2xKJ/KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna       4 miejsce     8’24,4

4xKJKJM Pawłowska W, Szuber J, Buczyńska J, Cybulska A,    4 miejsce      8’25,83

Finały:

1xKJ  Rożek Martyna                                            FC       1 miejsce        10’51,75

2xKJ/KJM Lesner Zuzanna,Boruch Katarzyna     FA       3 miejsce        7’54,78                       

25.06.2016r. Przedbiegi:

1xKJ/KJM Rożek Martyna                 FC                  1 m     10’51”75

2xKJ/KJM Lesner Z, Boruch K                          FA  3 m     8’05”87

2xKJ/KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna         FB        4 miejsce        9’18”06

4xKJKJM Pawłowska W, Szuber J, Buczyńska J, Cybulska A,  FB      1 miejsce     8’48”46

1xDZ Sulik Julia    równorzędne biegi        2miejsce    8’07”4,   4 miejsce ogólnie startowało

 

Mistrzostwa Europy Juniorów  09-10.07.2016r. TROKI

Boruch Katarzyna 4xKJ

przedbieg:    4 miejsce     7’09,37

repasaż:        1   miejsce     6’55,92

półfinał:       5   miejsce    7’04,47

finał:     B    4  miejsce    6’57,61  ogólnie 10 miejsce   

finał:     A 

Im. Niemcy  6’39”47, II m. Rumunia 6’40,55, III m. Włosi 6’42,29 ,startowało 13 reprezentacji.

 

LXVII Mistrzostwa Polski Juniorów  16-17.07.2016r. POZNAŃ 

Eliminacje:

1xKJ Boruch Katarzyna                     2 miejsce    8’15,53

1xKJ Lesner Zuzanna                         5  miejsce   8’30,11

2x KJ Lesner Z., Boruch K.               3  miejsce   7’39,90

Finały:

1xKJ Boruch Katarzyna            Finał A      5 miejsce   8’17,77

1xKJ Lesner Zuzanna                Finał B      1 miejsce   8’19,99  , ogólnie 9 miejsce startowały 23 osady.

2x KJ Lesner Zuzanna, Boruch Katarzyna   Finał A 2 miejsce   7’29”42, startowało 11 osad.

Punktacja za MPJ:  18 punktów. W punktacji juniorek  7  miejsce,  ogólnie 20 miejsce.

 

EDF Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW 23-24.07.2016r. KRUSZWICA                                            

1xKB VII miejsce 10pkt. Michałkiewicz Olga  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz

2,5 pkt.

2xKB V miejsce   14pkt. Michałkiewicz Olga  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz

3,5 pkt.

2-KB III miejsce  18 pkt.  Chmurak Agnieszka  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz

4,5 pkt.

4xKB III miejsce  18 pkt. Cylwik Maja, Chmurak Agnieszka, Michałkiewicz Olga                  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz

6,75 pkt.

Punkty należne za Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dla UKS Ateny Wałcz to 17,25pkt.

Eliminacje:

1xDZ Sulik Julia                       3 miejsce   7’08,66

Finały:

1xDZ Sulik Julia    Finał B       1 miejsce   7’09,84      ogólnie 7 miejsce startowało 14 osad

 

Coupe de la Jeunesse - Puchar Młodzieży   30 - 31.07.2016r.  POZNAŃ 

30.07.2016r. Eliminacje:

1xKJ Lesner Zuzanna         4 miejsce   8’26,54  

                                      Finał B      3 miejsce   8’17,59

31.07.2016r. Eliminacje:

1xKJ Lesner Zuzanna         1 miejsce   8’25,26  

                                      Finał A      6 miejsce   8’48,23

 

 

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  05-07.08.2016r.  KRUSZWICA 

Eliminacje:

4x+KJM Pawłowska Weronika, Szuber Julia, Buczyńska Adrianna, Cybulska Agnieszka, Żydowiec Paulina        4 miejsce     8’32”48

4x-KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna, Buczyńska Adrianna, Cybulska Agnieszka,

            1miejsce     8’07”80      

2xKJM  Storczyk Maja, Wójcik Julianna  

           3 miejsce    8’56,33        

1xKJM Pawłowska Weronika  

           6 miejsce 10’11,10      

Finał:

4x+KJM Pawłowska Weronika, Szuber Julia, Buczyńska Adrianna, Cybulska Agnieszka, Żydowiec Paulina  FA      4 miejsce     8’32”48 startowało 8 osad

4x-KJM Storczyk Maja, Wójcik Julianna, Buczyńska Adrianna, Cybulska Agnieszka,

     FB       1miejsce     8’07”80       ogólnie 7 miejsce na 11 osad

2xKJM  Storczyk Maja, Wójcik Julianna  

    FB       3 miejsce    8’56,33         ogólnie 9 miejsce na 17 osad

1xKJM Pawłowska Weronika  

    FB        6 miejsce 10’11,10       ogólnie 12 miejsce na 21 osad 

Punktacja za XXIIOOM:  10 punktów. W punktacji juniorek młodszych 11  miejsce,  ogólnie 36 miejsce.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata  20-28.08.2016r. ROTTERDAM 

4xKB  Michałkiewicz Olga  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz     1 miejsce

 

Akademickie Mistrzostwa Świata  02-04.09.2016r. POZNAŃ

2xKA  Michałkiewicz Olga  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz    2 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Seniorów  01-02.10.2016r. POZNAŃ 

4-KA  Cylwik Maja, Chmurak Agnieszka, Michałkiewicz Olga  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz      3 miejsce

2-KA  Chmurak Agnieszka  AZSAWF Gorzów Wlkp./UKS Ateny Wałcz    4 miejsce

 

Mecz Krajów Nadbałtyckich Balic Cup   01-02.10.2016r. HAMBURG

4xKJ Lesner Zuzanna

7’45,74    na dystansie    2000m   5 miejsce    

1’45,85    na dystansie    500m     6 miejsce    

 

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne  22-23.10.2016r. POZNAŃ

22.10.2016r. Eliminacje: rano

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna           2m     8’44,68

1xKJ/KJM Storczyk Maja             3m     9’13,14

1xKJ/KJM Wójcik Julianna          6m     9’44,57

1xKJ/KJM Szuber Julia                7m     9’42,07

1xKJ/KJM Cybulska Agnieszka   7m     9’45,61

1xKJ/KJM Buczyńska Adrianna   6m     9’49,50

1xKJ/KJM Żydowiec Paulina       7m     10’04,22

1xKA/KB Boruch Katarzyna        5m     8’51,58

Finały: popołudniu

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna            B  1m     8’44,68 ogólnie 9 miejsce

1xKJ/KJM Storczyk Maja              D  2m     8’58,75 ogólnie 26 miejsce

1xKJ/KJM Wójcik Julianna           G  2m     9’27,13 ogólnie 50 miejsce

1xKJ/KJM Cybulska Agnieszka    G  3m     9’29,71 ogólnie 51 miejsce

1xKJ/KJM Szuber Julia                 G  5m     9’39,32 ogólnie 53 miejsce

1xKJ/KJM Buczyńska Adrianna   G   7m     9’39,81 ogólnie 55 miejsce

1xKJ/KJM Żydowiec Paulina       G   8m     9’53,62 ogólnie 56 miejsce

1xKA/KB Boruch Katarzyna        B   4m     8’51,58 ogólnie 12 miejsce

23.10.2016r. Finały: rano

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna            A  4m     8’57,82 ogólnie 4 miejsce

1xKJ/KJM Storczyk Maja              C  8m     9’28,18 ogólnie 24 miejsce

1xKJ/KJM Wójcik Julianna           G  2m     9’47,39 ogólnie 50 miejsce

1xKJ/KJM Cybulska Agnieszka    G  3m     9’54,92 ogólnie 51 miejsce

1xKJ/KJM Szuber Julia                 G  5m     10’01,32 ogólnie 53 miejsce

1xKJ/KJM Buczyńska Adrianna   G   7m    10’07,10 ogólnie 55 miejsce

1xKJ/KJM Żydowiec Paulina       H   2m     10’13,85 ogólnie 58miejsce

1xKA/KB Boruch Katarzyna        B   6m     9’01,96 ogólnie 14 miejsce

Finały: popołudniu

1xKJ/KJM Lesner Zuzanna            A  1m     9’08,89 ogólnie 1 miejsce

1xKJ/KJM Storczyk Maja              D  4m     9’50,01 ogólnie 28 miejsce

1xKJ/KJM Wójcik Julianna           F   7m    10’33,11 ogólnie 47 miejsce

1xKJ/KJM Cybulska Agnieszka    G  4m     10’36,63 ogólnie 52 miejsce

1xKJ/KJM Szuber Julia                 G  6m     10’44,49 ogólnie 54 miejsce

1xKJ/KJM Buczyńska Adrianna   G   7m    10’53,65 ogólnie 55 miejsce

1xKJ/KJM Żydowiec Paulina       H   2m     11’05,14 ogólnie 58 miejsce

1xKA/KB Boruch Katarzyna        B   5m     9’30,30 ogólnie 13 miejsce

 

 

 

 

wstecz