close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki sportowe sezon 2015

Wyniki Sportowe Wioślarek
UKS Ateny Wałcz 2015r.

XXI Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim
31.01.2015r. Szczecin

Juniorki:
Milena Szczypułkowska - 4 miejsce 7’25,6
Katarzyna Boruch - 15 miejsce 7’38,8
Dorota Popa - 21 miejsce 7’44,6
Paulina Rybka - 26 miejsce 7’48,0
Zuzanna Lesner - 39 miejsce 7’52,7
Martyna Rożek - 63 miejsce 8’12,5
Wystartowało 72 zawodniczki.
Seniorki:
Agnieszka Chmurak - 20 miejsce 7’20,7
Wystartowało 30 zawodniczek.
Seniorki waga lekka:
Adrianna Dziamara - 10 miejsce 7’39,0
Wystartowało 19 zawodniczek.

Wiosenne Kontrolne Regaty Długodystansowe
08.04.2015r. Warszawa

1xKA Agnieszka Chmurak - 18 miejsce 38’07,0


EDF Mistrzostwa Polski Seniorów
w jedynkach i dwójkach bez sterniczki/-ka/
18 - 19. 04. 2015 r. Poznań

1x KA Agnieszka Chmurak 20 m
Przedbieg 8’31,9 ,
repasaż 8’41,6 ,
finał C 8’37,0

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów
02-03.05.2015r. Kruszwica

2-KJ Dorota Popa, Paulina Rybka
Eliminacje: 3 miejsce 9’06,30
Finał B 2 miejsce 9’14,6’8
Finał B 3 miejsce 8’23,98


1xKJ Milena Szczypułkowska
Eliminacje: 4 miejsce 9’24,97
Finał C 1 miejsce 9’31,80
Finał B 5 miejsce 8’40,78
Finał C 5 miejsce 8’40,06
1xKJ Katarzyna Boruch
Eliminacje: 2 miejsce 9’09,06
Finał B 5 miejsce 9’44,65
Finał C 1 miejsce 8’22,66
Finał B 3 miejsce 8’16,54

2xKJM Lesner Z., Rożek M.
Finały równorzędne: ogólnie 1 miejsce 9’03,48
Finały równorzędne: ogólnie 2 miejsce czas w biegu 1 miejsce 8’08,70
4xKJM Lesner Z., Rożek M.
Finały równorzędne: ogólnie 2 miejsce 8’27,71
Finały równorzędne: ogólnie 2 miejsce czas w biegu 2 miejsce 7’46,21


Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów
Kruszwica 27-28.06.2015r.

27.06.2015r.
1x KJ/KJM Boruch Katarzyna
Finał A 3 miejsce 8’42,63

1x KJ/KJM Szczypułkowska Milena
Eliminacje: 1 miejsce 9’09,06

Finał A 4 miejsce 8’50,14

2- KJ/KJM Rybka Paulina, Popa Dorota
Finał B 1 miejsce 8’22,60

2x KJ/KJM Lesner Zuzanna, Rożek Milena
Finał A 2 miejsce 8’21,89

28.06.2015r.
2- KJ/KJM Rybka Paulina, Popa Dorota
Finał B 1 miejsce 9’08,84

2x KJ/KJM Lesner Zuzanna, Rożek Milena
Finał B 4 miejsce 8’55,81

2xKJ/KJM Szczypułkowska Milena, Boruch Katarzyna
Finał A 1 miejsce 8’16,92

EDF LXVI Mistrzostwa Polski Juniorów
18-19.07.2015r. Poznań

2xKJ Milena Szczypułkowska , Katarzyna Boruch
Finał A 3 miejsce 8’43,99
4xKJ Dorota Popa, Paulina Rybka, Milena Szczypułkowska, Katarzyna Boruch
Finał A 3 miejsce 7’37,0
Zdobyto 20 punktów.

XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
24-26.07.2015r. Kruszwica

2 x KJM Zuzanna Lesner , Martyna Rożek
Przedbieg 4 miejsce 8’15,05
Repasaż 2 miejsce 7’54,00
Finał A 2 miejsce 8:34,00


4 x KJM Zuzanna Lesner , Izabela Grudzińska, Wiktoria Cichosz, Martyna Rożek
Przedbieg 4 miejsce 7’45,00
Półfinał 5 miejsce 7’40,00
Finał B 5 miejsce 8:19,00
Zdobyto 7 punktów.

31.07. - 02.08.2015r. Szeged
Coupe de la Jeunesse - Puchar Młodzieży

2xKJ Milena Szczypułkowska , Katarzyna Boruch
Przedbieg 6 miejsce 7’37,39
Finał B 2 miejsce 7’36,71
Przedbieg 5 miejsce 8’39,81
Finał B 1 miejsce 8’20,36

EDF Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
01 - 02.08.2015r. Kruszwica

2xKB Agnieszka Chmurak
Finał A 2 miejsce 7’11,33
2 - KB Agnieszka Chmurak
Finał A 2 miejsce 7’25,84
Zdobyto 21 punktów.
2 - KB Sandra Będlin
Finał A 4 miejsce 7’32,29
Zdobyto 8 punktów

Długodystansowe Mistrzostwa Polski

19.09.2015r. Kruszwica
2-KA Agnieszka Chmurak
3 miejsce
4x-KJ Martyna Rożek, Zuzanna Lesner, Milena Szczypułkowska, Katarzyna Boruch
4 miejsce 31’02,21

Mecz Krajów Nadbałtyckich
Baltic Cup
26-27.09.2015r.
2xKJ – 2000m Boruch Katarzyna
5 miejsce
2xKJ – 500m Boruch Katarzyna
3 miejsce

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
24-25.10.2015r. Poznań
24.10.2015r. Eliminacje: rano
1xKJ/KJM Boruch Katarzyna
1 miejsce 8’42,42
1xKJ/KJM Lesner Zuzanna
2 miejsce 8’59,44
1xKJ/KJM Rożek Martyna
7 miejsce 9’49,70
Finały: popołudniu
1xKJ/KJM Boruch Katarzyna
Finał A 4 miejsce 8’50,73
1xKJ/KJM Lesner Zuzanna
Finał B 2 miejsce 9’02,40
1xKJ/KJM Rożek Martyna
Finał F 1 miejsce 9’41,70
25.10.2015r. Finały: rano
1xKJ/KJM Boruch Katarzyna
Finał A 4 miejsce 8’32,81
1xKJ/KJM Lesner Zuzanna
Finał B 6 miejsce 8’46,12
1xKJ/KJM Rożek Martyna
Finał E 6 miejsce 9’31,29
Finały: popołudniu
1xKJ/KJM Boruch Katarzyna
Finał A 2 miejsce 8’25,03
1xKJ/KJM Lesner Zuzanna
Finał B 5 miejsce 8’46,68
1xKJ/KJM Rożek Martyna
Finał E 7 miejsce 9’35,75
Startowały 44 zawodniczki
24.10.2015r. Eliminacje: rano
2 - KB Agnieszka Chmurak
2miejsce 8’09,09
Finały: popołudniu
2 - KB Agnieszka Chmurak
Finał A 2 miejsce 8’09,22
25.10.2015r. Finały: rano
2 - KB Agnieszka Chmurak
Finał A 3 miejsce 7’59,97
Finały: popołudniu
2 - KB Agnieszka Chmurak
Finał A 3 miejsce 7’50,68
Startowało 7 osad

 

wstecz