close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki sportowe sezon 2011

29.01.2011r. Wrocław

XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim „ Ergowiosła 2011”

 

KJ  I m    Kamińska Monika    

KJ  IV m RybarczykMalwina 

KJ VI m  Michałkiewicz Olga 

KJ VII m Cylwik Maja            

KJ  X m   Bojba Paulina           

KJ XIV m Będlin Sandra         

KJ XVI m Nowak Klaudia       

KJ XIX m Górecka Dominika   

KA XVIII m Budzis Dominika

 

 

24-26. 06.2011r. Kruszwica

             Mistrzostwa Europy Juniorów

 

4-KJ   IV m  Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja            

4xKJ  V m   Kamińska Monika      

8+KJ  IV m  Rybarczyk Malwina

 

 

14-17.07.2011r. Kruszwica

             LXII Mistrzostwa Polski Juniorów

 

1xKJ  I m   Kamińska Monika           

2-KJ   I m   Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja                  

4- KJ   II m   Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja, Rybarczyk Malwina, Nowak Klaudia       

4xKJ   V m    Rybarczyk Malwina, Nowak Klaudia                   

 

 

21-24.07.2011r. Poznań

XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2xKJM VII m Będlin Sandra,  Bojba Paulina                    

1xKJM XVII m Górecka Dominika   

 

 

 

 

30-31.07.2011r. Poznań

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

 

1xKB IX m Budzis Dominika

 

 

29-31.07.2011r. Linz

Puchar Młodzieży Juniorów – Coupe de la Jeunesse

 

2-KJ   I m   Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja

2-KJ   I m   Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja

 

 

03-07.08.2011r. Eton

Mistrzostwa Świata Juniorów

 

2xKJ   IVX m     Kamińska Monika     

                   

24-25.09.2011r. Troki                            

MeczKrajów Nadbałtyckich – Baltic Cup

 

4-KJ   II i III m   Michałkiewicz Olga

 

08.10.2011r. Warszawa

Długodystansowe Mistrzostwa Polski

 

1xKJ  I m    Kamińska Monika           

2-KJ   I m   Michałkiewicz Olga, Cylwik Maja

4xKJ  V m  Rybarczyk Malwina, Nowak Klaudia, Wierzgała Paulina, Plutowska Marta                      

 

03.12.2011r. Toruń

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Wioślarstwie Halowym

 

KJM IV m  Będlin Sandra

KJM V m  Bojba Paulina       

KJM XII m Chmurak Agnieszka

KJM XV m Dziamara Adrianna             

KJM XVIII m Wiewiórka Ewelina

KJM XX m Banaszak Agnieszka          

KJM XXI m  Górzna Marta    

Puchar Polski – II Eliminacja

KA III m   Cylwik  Maja        

wstecz