close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki sportowe sezon 2010

30.01.2010 r.  Wrocław
XIX  Międzynarodowe  Mistrzostwa  Polski  na  Ergometrze  Wioślarskim
„ ERGOWIOSŁA  2010 „
KJ    2 m  Kamińska  Monika
KJ    6 m  Budzis  Dominika
KJ  10 m  Rybarczyk Ewelina
KJ  12 m  Hałas  Weronika
KJ  17 m  Cylwik  Maja
KJ  18 m  Podgórska  Paulina
KJ  20 m  Michałkiewicz Olga
KJ  24 m  Mikrut  Monika
KJ  25 m  Nowak  Klaudia

01-02.05.2010 r.  Poznań
Centralne  Kwalifikacyjne  Regaty  Otwarcia  Sezonu  Seniorów
1 x KJ     3 m  Kamińska  Monika
1 x KJ   20 m  Rybarczyk  Malwina
1 x KJ   22 m  Hałas  Weronika
1 x KJ   25 m  Budzis  Dominika

2 x KJ    1 m  Kamińska  Monika
2 x KJ    3 m,  6 m  Rybarczyk  Malwina
2 x KJ    3 m,  6 m  Hałas  Weronika

2 – KJ    7 m  Nowak  Klaudia
2 – KJ    7 m  Podgórska  Paulina
2 x KJ    8 m  Nowak  Klaudia
2 x KJ    8 m  Podgórska  Paulina
4 – KJ    4 m  Nowak  Klaudia
4 x KJ    1 m  Kamińska  Monika

08-09.05.2010 r.  Monachium
Międzynarodowe  Regaty  Juniorów
2 x KJ    4 m, 6 m  Kamińska  Monika

29-30.05.2010 r.  Kruszwica
Centralne  Regaty  Otwarcia  Sezonu  Juniorów
2 – KJ     2 m, 7 m  Budzis  Dominika
2 – KJ     2 m, 7 m  Nowak  Klaudia

2 x KJ    1 m  Kamińska  Monika
2 x KJ     7 m, 7 m  Hałas  Weronika
2 x KJ     7 m, 7 m  Rybarczyk  Malwina

4 – KJM   2 m  Michałkiewicz  Olga,  Mikrut  Monika,  Cylwik  Maja
4 x KJM   3 m  Michałkiewicz  Olga,  Mikrut  Monika, Cylwik  Maja
4 x KJ       1 m  Kamińska  Monika

 

19-20.06.2010 r.  Brno
Międzynarodowe  Regaty  Juniorów
4 x KJ    2 m, 2 m   Kamińska  Monika

26-27.06.2010 r.  Kruszwica
Centralne  Kwalifikacyjne  Regaty  Juniorów
1 x KJ    3 m, 4 m  Podgórska  Paulina

2 - KJ    2 m, 2 m  Nowak  Klaudia
2 - KJ    2 m, 2 m  Budzis  Dominika
2 x KJ    6 m, 9 m  Hałas  Weronika
2 x KJ    6 m, 9 m  Rybarczyk  Malwina
2 x KJ    2 m  Kamińska  Monika

4 – KJM    1 m  Michałkiwiecz  Olga
4 – KJM    1 m  Mikrut  Monika
4 – KJM    1 m  Cylwik  Maja

4 x KJM    1 m  Michałkiewicz  Olga
4 x KJM    1 m  Cylwik  Maja
4 x KJM    1 m  Mikrut  Monika

4 x KJ     1 m  Kamińska  Monika

 

15-18.07.2010 r.  Kruszwica
LXI  Mistrzostwa  Polski  Juniorów
1 x KJ     3 m   Kamińska  Monika

2 – KJ     5 m   Podgórska  Paulina
2 – KL     5 m   Rybarczyk  Malwina
2 x KJ      2 m   Kamińska  Monika

4 – KJ     1 m   Rybarczyk  Malwina
4 – KJ     1 m   Budzis  Monika
4 – KJ     1 m   Nowak  Klaudia
4 – KJ     1 m   Podgórska  Paulina

4 x KJ     2 m   Budzis  Dominika
4 x KJ     2 m   Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m   Hałas  Weronika

22-25.07.2010 r.  Poznań
XV  Ogólnopolska  Olimpiada  Młodzieży
4 – KJM     2 m   Michałkiewicz  Olga
4 – KJM     2 m   Mikrut  Monika
4 – KJM     2 m   Cylwik  Maja

4 x KJM     1 m   Michałkiewicz  Olga
4 x KJM     1 m   Cylwik  Maja
4 x KJM     1 m   Mikrut  Monika
04-07.08.2010 r.  Racice
Mistrzostwa  Świata  Juniorów
4 x KJ    12 m    Kamińska  Monika

11.09.2010 r.  Bydgoszcz
Mistrzostwa  Województwa.
4 x KJM      1 m   Michałkiewicz  Olga
4 x KJM      1 m   Cylwik  Maja

11-12.09.2010 r. Bydgoszcz
Eliminacje  Do  Krajów  Nadbałtyckich
1 x KJ     3 m    Kamińska  Monika
2 x KJ     1 m    Kamińska  Monika

4 – KJ     1 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     1 m    Cylwik  Maja
4 x KJ     2 m    Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina

02-03.10.2010 r.  Hamburg
Mecz  Krajów  Nadbałtyckich  Baltic  Cup
2 x KJ     5 m    Kamińska  Monika
4 – KJ     3 m, 4 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     3 m, 4 m    Cylwik  Maja

09.10.2010 r. Warszawa
Długodystansowe  Mistrzostwa  Polski
4 x KJ     2 m    Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m    Kamińska  Monika
4 x KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina
4 – KJ     6 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     6 m    Cylwik  Maja

23-24.10.2010 r.  Poznań
Centralne  Kontrolne  Regaty  Jesienne
1 x KJ      2 m, 3 m   Kamińska  Monika
1 x KJ     12 m, 12 m   Budzis  Dominika
1 x KJ     26 m, 29 m   Michałkiewicz  Olga
1 x KJ       6 m, 16 m   Rybarczyk  Malwina

2 – KJ     3 m, 6 m     Nowak  Klaudia
2 – KJ     7 m, 7 m     Cylwik  Maja

20.11.2010 r. Gdańsk
Gdańskie  Ergowiosła
KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina
KJ     4 m    Kamińska  Monika

28.11.2010 r. Gdańsk
Mistrzostwa  Polski  Juniorów  Młodszych  Na  Ergometrze  Wioślarskim
KJM      2 m    Michałkiewicz  Olga
KJM      3 m    Cylwik  Maja
KJM     10 m    Bojba  Paulina
KJM     11 m    Będlin  Sandra
KJM     21 m    Górecka  Dominika
KJM     22 m    Gałas  Monika

wstecz