close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wyniki sportowe sezon 2009

02-03.05.2009r. Poznań
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów

2-KJ  IV m  Budzis Dominika
4-KJ  III m  Budzis Dominika


30-31.05.2009r. Kruszwica
Centralne Kontrolne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów

2-KJ  IVm ,II m Budzis Dominika
1xKJM  IV m  Kamińska Monika 
2xKJM  IV m  Giera Ida , Stęrzewska Justyna
4xKJM  I m  Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Hałas Weronika, Rybarczyk Malwina 
2xKJM  II m  Kamińska Monika, Hałas Weronika 
4xKJM  III m  Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Stęrzewska Justyna, Rybarczyk Malwina 


27-28.06.2009r. Kruszwica
Regaty Kwalifikacyjne Regaty Juniorów

2xKJM  II , II m  Kamińska Monika, Hałas Weronika
4xKJM  IV, IV m Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Giera Ida,  Rybarczyk  Malwina 

04-05.07.2009r. Wałcz
IV Baltic Sea Youth Games

1xKJ IX m Kamińska Monika
1xKJ XI m Budzis Dominika
2xKJ VII m Kamińska Monika, Budzis Dominika
2xKJ IX m Rybarczyk Malwina , Hałas Weronika
4x+KJ V m  Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Hałas Weronika, Rybarczyk Malwina,  sterniczka  Kowalczuk Patrycja 


17-19.07.2009r. Bydgoszcz
LX Mistrzostwa Polski Juniorów

2-KJ  II m  Budzis Dominika
2xKJ  V m  Budzis Dominika
W zawodach zawodniczka zdobyła  9  punktów.

XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kruszwica
23-26.07.2009r.

1xKJM  I m  Monika Kamińska
2xKJM  I m  Monika Kamińska , Hałas Weronika
4x+KJM II m  Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Giera Ida, Malwina Rybarczyk ,sterniczka Stęrzewska Justyna 
4xKJM  V m  Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Hałas Weronika, Malwina Rybarczyk
W zawodach zawodniczki zdobyły 29 punktów.

12-13.09.2009r. Bydgoszcz
Kwalifikacje na Mecz Krajów Nadbałtyckich

1xKJ  VI m  Kamińska Monika
1xKJ  X  m  Budzis Dominika
1xKJ  XV  m  Hałas Weronika
4xKJM  II m Podgórska Paulina, Nowak Klaudia, Rybarczyk Malwina
4xKJ I m  Kamińska Monika
4xKJ II m  Hałas Weronika, Nowak Klaudia, Budzis Dominika 
4xKJ V m  Podgórska Paulina, Rybarczyk Malwina

26 - 27.09.2009r. Aarungen  Mecz Krajów Nadbałtyckich
Baltic Cup

4xKJ II m 2000m  Kamińska Monika
4xKJ II m 500m  Kamińska Monika

03.10.2009r. Warszawa
Długodystansowe Mistrzostwa Polski

1xKJ  VI m  Kamińska Monika
4xKJ  IV m  Hałas Weronika, Nowak Klaudia, Rybarczyk Malwina 
1xMJ  XVIII m Kowalczuk Maksymilian


17-18.10.2009r. Poznań
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne

17.10.2009r.  500m
2-KJ  VIII m  Budzis Dominika , Nowak Klaudia
1xKJ  V m  Kamińska  Monika
1xKJ  XV m  Rybarczyk  Malwina 
4xKJ II m  Podgórska Paulina, Cylwik Maja, Michałkiewicz Olga 
1xMA VII m przedbieg Kowalczuk Maksymilian
18.10.2009r 2000m
2-KJ  III m  Budzis Dominika , Nowak Klaudia
1xKJ  VI m  Kamińska Monika
1xKJ  XIV m  Rybarczyk Malwina 
4xKJ  II m  Podgórska Paulina, Cylwik Maja, Michałkiewicz Olga 
1xMA XXV i XXIV m Kowalczuk Maksymilian

 

wstecz


« 1 2  »

 

 

« 1 2  »