close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

VI Wieczorek Poetycki

VI Wieczorek Poetycki przygotowany przez koło poetyckie pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego mgr Moniki Kulikowskiej odbył sie w auli naszej szkoły w dniu 11.04. 2013. Tematem przewodnim przedstawienia była kobieta i jej rola na przestrzeni wieków. W zabawnej formie kabaretowej, w skeczach, żartach, fraszkach i piosenkach zaprezentowano różne kobiece wizerunki: Ewa w raju, greckie boginie czasów mitycznych, średniowieczne damy, czekające na swych rycerzy oraz kobiety współczeshne. Patrycja, Dominika, Angelika, Czarek przypomnieli nam stare, przedwojenne przeboje, takie jak:,, Baby, ach te baby, ,, Sex appeal’’.

 

Okazuje się , że w naszej szkole jest wiele kabaretowych talentów, więc może w następnym roku szkolnym przygotujemy kolejny satyryczny wieczorek, tym razem poświęcony mężczyznom? Chętnych zapraszamy do współpracy.

wstecz