close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Osiagnięcia uczniów 2018/2019

Rok Szkolny 2018/2019

Udział uczniów w Olimpiadach przedmiotowych


Etap okręgowy:
XXXI Olimpiada Filozoficzna

Dawid Sawicki kl. IIb, opiekun mgr Jadwiga Iwaszkiewicz


Etap okręgowy:
XLV Olimpiada Geograficzna

Aleksandra Maksymowicz kl. IIc, opiekun mgr Agnieszka Manyś


Etap okręgowy:

VI Olimpiada Solidarności

Aleksandra Raczyńska kl.IIa, opiekun mgr Jerzy Romaniuk

Martyna Sadowska kl.IIa, opiekun Jerzy Romaniuk


Etap szkolny:

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Justyna Miazga, kl. IIIc

Agata Rafałowicz, kl. Ic 

 

Udział w konkursach rok szkolny 2018/2019

Międzypowiatowy Konkurs Polonistyczny „Na miedzy” 

Aleksandra Raczyńska i Aleksandra Janicka, III miejsce drużynowo (opiekun mgr Monika Kulikowska)

 

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny „Na miedzy” 

Adam Kozakowski i Dominik Kufel – III m. drużynowo 

Adam Kozakowski III miejsce indywidualnie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski) 

 

Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Na miedzy” 

Roksana Kawka i Kinga Wszędyrówna -  I miejsce drużynowo

 

Konkurs „Weltsprachen Abitur” organizowany przez Wydawnictwo Synapsa 

Roksana Kawka - laureatka konkursu (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz–Latos)

 

Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Na miedzy” 

Julia Wach i Karolina Boduszek - III miejsce drużynowo (opiekun mgr Marzena Promińska) 

 

Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Świat w oczach młodego człowieka” 

Zuzanna Koniecko i Martyna Sadowska oraz klasa II a – II miejsce (opiekun mgr Monika Kulikowska) 

 

Egzamin DSD 

część ustna: (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz-Latos)
Kaja Kowalewska kl.IIIc - poziom C1,
Anna Kaczmarek kl.IIIb - poziom C1,
Adam Kozakowski kl.IIIb - poziom B2  

część pisemna: (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz-Latos)
A. Kaczmarek kl.III b – poziom C1,
K. Kowalewska kl.IIIc i A.Kozakowski kl.IIIb – poziom B2 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy na Temat HIV/AIDS dla klas pierwszych 

Karolina Piotrowska, kl. I b – I miejsce (opiekun mgr Mariola Kwiatkowska)

 

Zachodniopomorski Konkurs  Wiedzy o Mózgu 

7osób z klasy IIc,  etap szkolnym (opiekun mgr Mariola Kwiatkowska) 

 

Konkurs Plastyczny „Sprawiedliwość w moich oczach” 

4 osoby (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

 

Konkurs Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii,
Kaukazie i Azji Środkowej – „Zostań Wschodoznawcą”

Nikola Każak – laureatka finału ogólnopolskiego (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Martyna Sadowska - finalistka finału (opiekun mgr Jerzy Romaniuk) 

 

Konkurs ”Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckej"

Piotr Truszkowski – I miejsce (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Oliwia Iwin – III miejsce (opiekun mgr Jerzy Romaniuk) 

 

Rejonowy Konkurs Wiedzy Prawnej

Cezary Fryc, kl.Ia -  IV miejsce  (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

 

Konkurs Matematyczny Kangur 

Szymon Pawlukiewicz, kl.Ib, wyróżnienie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski) 

Adam Kozakowski kl.IIIb wyróżnienie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski)

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 

Weronika Ciesińska kl.IIIa – etap ustny (opiekun mgr.Marzena Promińska)

Dominika Kityńska kl.IIIb – udział (opiekun mgr.Marzena Promińska)

Sz. Pawlukiewicz kl.Ib udział (opiekun mgr.Marzena Promińska)

 

Miejski Konkurs Ortograficzny „Jak to napisać”

Adriana Kończak, kl.IIb - III miejsce (opiekun mgr. Jadwiga Iwaszkiewicz) 


Szkolny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza Ortografii "Kazika"
Milena Turowska, kl.IIb - Tytuł Mistrza Ortografii "Kazika" (opiekun mgr Jadwiga Iwaszkiewicz)

 

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego 

D. Kityńska, W. Ciesińska, i Sz. Pawlukiewicz

 

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Biologii 

Małgorzata Grzyb kl.IIc

 

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Chemii 

Joanna Koczenasz kl.IIc

 

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 

Joanna Koczenasz kl.II c – I miejsce 

Szymon Pawlukiewicz kl.Ib – wyróżnienie 

 

wstecz