close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Osiągnięcia SMS w wioślarstwie

Do najważniejszych sukcesów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w wioślarstwie w ponad dwudziestoletniej historii należy zaliczyć:

  • MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP - JONKOPING 2015r. 2xKJ Katarzyna Boruch  -III miejsce
  • PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – SZEGED 2015r. - 2xKJ Katarzyna Boruch, Milena Szczypułkowska   - VII miejsce 
  • MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA – VARESE2014r. - 8+KB Iga Behrendt - VI miejsce 
  • MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - HAMBURG  2014r. -  4-KJ Agnieszka Chmurak, Adrianna Dziamara  - XII miejsce 
  • MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – HAZEWINKEL2014r. - 4-KJ Agnieszka Chmurak, Adrianna Dziamara - V miejsce 
  • OLIMPIC HOPES - POZNAŃ2014r. - 2xKJ Katarzyna Boruch, Milena Szczypułkowska - III miejsce 
  • MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA - LINZ 2013r. -KB Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz - VI miejsce 
  • MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - TROKI 2013r.  - 4-KJ Iga Behrendt - IV miejsce 
  • MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – MIŃSK2013r.- 4-KJ Sandra Będlin  - IV miejsce, 2-KJ Iga Behrendt - V miejsce 
  •  PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – LUCERNA2013r.- 4-KJ Agnieszka Chmurak , Adrianna Dziamara - V miejsce 
  • MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP – PETERSBURG2013r.- 4-KJ Adrianna Dziamara - II miejsce
  • MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP - KRUSZWICA 2012r. - 4-KJ Iga Behrendt, Sandra Będlin  - II miejsce
  • MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - PLOVDIV 2012r.  - 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz - VII miejsce 
  • PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE - BANYOLES2012r.- 4-KJ Iga Behrendt, Sandra Będlin - IV miejsce 
  • MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW - BLED 2012r.  - 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz - II miejsce 
  • MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP - TRAKI 2011r.  - 4-KJ Olga Michałkiewicz II miejsce 
  • PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE - LINZ 2011r.  - 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz - I miejsce
  • MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW - KRUSZWICA 2011r.  4-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz  - IV miejsce, 4xKJ Monika Kamińska, Marta Plutowska  - V miejsce, 8+KJ Malwina Rybarczyk - IV miejsce
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Eton – Anglia) 2011r.: XIV m 4-KA Kamińska Monika, Plutowska Marta.
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Racice – Czechy) 2010r.: XII m 4-KA Kamińska Monika, Plutowska Marta.
  • absolwenteka Natalia Madaj w Mistrzostwach Europy Seniorek (Białorus - Brześć) 2009r. zajeła III m 2x KA
  • absolwentka Magdalena Fularczyk w Mistrzostwach Świata Seniorów (Poznań) 2009r. zajełaI m 2x KA
  • udział 1 zawodniczki w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (Czechy - Racice) 2009r.: III m 8+ KB Karzyńska Anna
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów (Austria) 2008r.: XII m 4x-KJ Karzyńska Anna
  • udział 4 absolwentek w Mistrzostwach Europy Seniorek (Poznań) 2007r.: V m 2-KA Korczak Magdalena i Jankowska Anna, V m 4xKA Madaj Natalia i Fularczyk Magdalena
  • udział 2 zawodniczek w Pucharze Europy Juniorów (Varese) 2007r.: II i IV m 2-KJ Skotnicka Ewa, Zbytek Karolina
  • udział 6 absolwentek w Mistrzostwach Świata do lat 23 (Strathclyde) 2007r.: II m 1xKB Madaj Natalia, III m 2xKB Fularczyk Magdalena, V m 8+KB Korczak Magdalena, Jankowska Anna, Zdrojewska Monika, Nitzler Kornelia
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Beijing) 2007r.: VI m 8+KJ Pryszmont Małgorzata i Karpowicz Anna
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata do lat 23 (Hazewinkel) 2006r. : III m 4-KB Jankowska Anna i Zdrojewska Monika
  • udział 3 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Amsterdam) 2006r. : I m 1xKJ Madaj Natalia, XVI m 4xKJ Pryszmont Małgorzata i Skotnicka Ewa
  • udział 9 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Niemcy-Brandenburg) 2005r. : V m 4xKJ Bednarek Milena i Madaj Natalia, IV m 4-KJ Jankowska Anna, VII m 8+KJ Błoch Magdalena, Korczak Magdalena, Laskowska Paulina, Nowak Ewelina
  • udział 1 absolwentki w Akademickich Mistrzostwach Świata (Brive) 2004r.: V m 4-KA Stupkiewicz Paulina
  • udział 5 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Banyoles) 2004r. : III m 8+KJ Zdrojewska Paulina, IV m 2xKJ Wojciechowska Paulina, IV m 2xKJ Fularczyk Magdalena, V m 4xKJ Jankowska Anna, V m 4xKJ Nitzler Kornelia
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwa Świata Juniorów (Grecja-Ateny) 2003r. : VI m 4xKJ Wojciechowska Paulin
  • udział 1 zawodniczki w Światowych Regatach do lat 23 (Chorwacja – Zagrzeb) 2003r.: II m 2xKB Pytel Patrycja
  • udział 2 zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Świata (Anglia) 2002r.: III m 4-KA Bełka Aneta, Zygmunt Iwona
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Litwa- Troki) 2002r.: II m 2xKJ Fularczyk Magdalena, Pytel Patrycja
  • udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów (Genua) 2002r.: V m Madaj Agnieszka 4xKB Madaj Agnieszka
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Niemcy- Duisburg) 2001r.: VIII m 2xKJ Garlińska Anita, Pytel Patrycja
  • udział 3 zawodniczek w Pucharze Narodów (Austria- Ottensheim) 2001r.: III m 4xKB Paszkiewicz Monika, Kruszkowska Agnieszka, Świeboda Marta
  • udział 4 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Seniorek (Lucerna) 2001r.: V m 1xKA Tomczak Agnieszka, VIII m 2-KA Zygmunt Iwona, Bełka Aneta, VIII m 4xKA Tibinkowska Iwona
  • udział 1 absolwentki w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000r -  8 miejsce ( A. Tomczak )
  • udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów 2000r -  3 miejsce ( Marta Świeboda)
  • udział 3 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów 2000r- 8 i 5 miejsce (Patrycja Pytel, Małgorzata Garlińska)
  • udział 2 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1999r - 8 i 9 miejsce 
  • udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów 1998r- 2 miejsce(Agnieszka Kruszkowska )
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1998r - 8 miejsce ( Agnieszka Kruszkowska, Agnieszka Madaj )
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1997r - - 6 miejsce ( Monika Paszkiewicz )
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów 1996r  - 1 miejsce ( Katarzyna Weinrauder, Izabela Wojtaszyk)
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1994r  - 3 miejsce (Agnieszka Tomczak)
  • udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1993r.  -  3 miejsce ( Agnieszka Tomczak)
  • udział 8 zawodniczek w Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 1988r - 8 miejsce ( Zyta Jarka, Grażyna Błąd ) 
  • udział 2 zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Świata 1983r. - 1 miejsce ( Grażyna Lech) 7 miejsce ( Ewa Obłuda) 
  • udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów w 1980r. - 2 miejsce ( Katarzyna Lorenz, Janc Ewelina )
  • udział 8 zawodniczek w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980r  - 6 miejsce ( Teresa Soroko, Ewa Lewandowska, Jolanta Modlińska, Wanda Piątkowska, Krystyna Ambros)

 

wstecz