close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Osiągnięcia SMS w kajakarstwie

Do najważniejszych sukcesów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w kajakarstwie w ponad dwudziestoletniej historii należy zaliczyć:

  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Białoruś - Mińsk) 2016r. –  5 zawodników szkoły: III m K-2 500m – Olszewska Julia,  VII m K-4 500m Ostrowska Sandra, Olszewska Julia; II m C-4 500m – Kowalski Patryk; półfinał C-1 1000m – Norman Zezula; półfinał K-1 200m Bartłomiej Grabowski
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Bułgaria – Plowdiv)) 2016r. – 5 zawodników szkoły: II m K-2 500m – Olszewska Julia, V m K-2 1000m – Ostrowska Sandra; VII m K-4 500m Ostrowska Sandra, Olszewska Julia;    II m C-4 500m – Kowalski Patryk; półfinał C-1 1000m – Norman Zezula; półfinał K-1 200m Bartłomiej Grabowski
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Rumunia – Bascov) 2015r. – 7 zawodników szkoły: II m K-1 200m – Kołodziejczyk Katarzyna, II m K-2 500m – Kołodziejczyk Katarzyna; III m K-4 500m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; II m C-2 500m i IX m C-2 1000m – Hołdak Marcel; IX m C-1 1000m – Zezula Norman; IV m K-1 1000m – Lis Julia; IV m K-2 1000 m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina; IX m          K-1 500m i V m F.B – Wawrzyniak Dominik.
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Portugalia - Montemor-O-Vehlo) 2015r. – uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m C-2 1000m – Hołdak Marcel; II m K-2 500m – Iskrzycka Justyna; IV m K-4 500m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Lis Julia, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 500m – Paszek Paulina; VI m K-1 200m – Wawrzyniak Dominik; IX m C-1 200m – Hołdak Marcel.
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry - Szeged) 2014r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m K-2 500m Iskrzycka Justyna; I m K-4 500m Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; I m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel;
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Francja) 2014r. - uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m K-2 1000m Iskrzycka Justyna; II m K-2 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-4 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 1000m Paszek Paulina; I m C-2 500m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; II m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIIIm C-4 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VII m K-4 1000m Klimca Kamil.
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry - Szeged) 2014r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m K-2 500m Iskrzycka Justyna; I m K-4 500m Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; I m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel;
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Francja) 2014r. - uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m K-2 1000m Iskrzycka Justyna; II m K-2 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-4 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 1000m Paszek Paulina; I m C-2 500m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; II m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIIIm C-4 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VII m K-4 1000m Klimca Kamil.
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Canada) 2013r. V m 1000m C-2 1000m Barniak Tomasz, Kitewsk Aleksander; VIm C-1 200m Barniak Tomas; IIIm FB C-1 1000m Hołdak Marcel.
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska - Poznań) 2013r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: II m C-1 500m Barniak Tomasz; V m C-2 1000 Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIII m C-1 200m Barniak Tomasz; IV m C-4 1000m Kitewski Aleksander Hołdak Marcel; IIII m K-4 1000m Przypadło Marcin; III m K-2 500m Paszek Paulina; III m K-4 500m Paszek Paulina.
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Portugalia) 2012r. - III m C-1 1000m Szpynda Grzegorz
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Niemcy – Brandenburg) 2011r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m C-4 1000m Łubniewski Michał, Sokół Patryk; III m C-2 500m Łubniewski Michał (VI m C-2 200m); IX m K-2 500m Bierzało Grzegorz (F C IVm K-1 200m); F B VIm C-1 500m Szpynda Grzegorz; F B IIm K-2 1000m Kuczyński Norbert.
  • Mistrzostwa Europy Juniorów w maratonie kajakowym (Francja - SAINT JEAN DE LOSNE) 2011r. - 2 uczestników szkoły: I m C-1 Głazunow Wiktor; II m C-2 Hertel Piotr.
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23 (Chorwacja – Zagrzeb) 2011r. - 1 zawodnik szkoły: I m C-4 1000m Słomiński Vincent (VI m C-1 1000m).
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Chorwacja – Zagrzeb) 2011r. - 6 zawodników szkoły: II m C-2 500m Łubniewski Michał (VI m C-1 200m); III m C-4 1000m Łubniewski Michał, Szpynda Grzegorz; IV m K-4 1000m Bierzało Grzegorz (V m K-2 500m); IV m C-1 1000m Sokół Patryk; V m K-4 500m Jurewicz Paula (IX m K-2 1000m).
  • I Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie (Singapur) 2010r. - jeden zawodnik szkoły: Sokół Patryk - V m C-1.
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Rosja – Moskwa) 2010r. - uczestniczyło 4 zawodników szkoły: III m C-11000m Słomiński Vincent, III m C-4 1000m – Żołna Marcin; IVm K-1 200m, XIm K-1 500m – Jonkisz Bartłomiej; VIIIm K-1 1000m, XIm K-4 1000m – Sobczak Dariusz.
  • absolwentka Beata Mikołajczyk w Mistrzostwach Świata Seniorów (Kanada) 2009r. zdobyła I m w konkurencji K-2 1000m.
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Rosja - Moskwa) - uczestniczyło 5 osób: III m K-4 1000m, IV m K-1 500m i V m K-4 500m Paweł Szandrach, III m K-2 1000m Wojciech Pietrzak, IV m C-4 500m Marcin Smoliński, IV m K-2 500m, VII m K-2 1000m Marta Tracz
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U -23 (Polska - Poznań) 2009r. - uczestniczyło dwie osoby: I m K-4 500m i V m K-2 500m Karolina Naja oraz V m C-4 500m i V m C-4 1000m Tomasz Nędzi
  • absolwentka Magda Krukowska w Mistrzostwach Europy Seniorów (Niemcy - Brandenburg) 2009r. zdobyła III m w konkurencji K-4 500m
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska - Poznań) 2009r.- uczestniczyło 7 zawodników: I m K-1 500m i II m K-4 1000m Paweł Szandrach, II m C-4 500m i III m C-2 500m Marcin Smoliński, VI m K-4 500m Grzegorz Błęka, Wojciech Pietrzak, IV m C-1 1000m Vincent Słomiński, V m K-2 1000m i VII m K-4 500m Marta Tracz, w skaładzie reprezentacji Justyna Sokół
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Niemcy - Brandenburg ) 2009r. uczestniczyła jedna zawodniczka: VIII m K-4 200m i VI m K-1 500 m fin. B - Karolina Naja
  • Igrzyska Olimpijskie (Chiny – Pekin) 2008r. – absolwenci: II m K-2 500m, IV m K-4 500 m Mikołajczyk Beata, VII m C-2 1000 m Baraszkiewicz Paweł, Tyszyński Wojciech, VIII m C-1 500 m Baraszkiewicz P.
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Włochy – Mediolan) 2008r. – absolwenci: II m K-4 1000 m Mikołajczyk Beata, II m K-2 1000 m, K-2 200m Pawełczak Sandra, III m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000 m Woszczyński Łukasz, Gros Łukasz, VII m C-1 500 m Skowroński Paweł, VIII m C-1 200 m Kruk Mariusz
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Węgry – Szeged) 2008r. – absolwenci: II m C-2 500 m Mendalka Kamil, III m C-1 500 m Kruk Mariusz, III m K-4 500 m Wysocka Karolina, VI m K-4 500 m Jackowiak Rafał, VII m C-4 Mróz Michał
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Węgry – Szeged) 2008r. – uczestniczyło 8 uczniów szkoły: III m K-4 500m Naja Karolina, Tracz Marta, Androwska Dorota, III m K-4 1000m Błęka Grzegorz, VI m K-1 500m i K-2 1000 m Naja Karolina, K-1 1000 m Tracz Marta, IV m f. B K-2 500m Tracz M. i Androwska D., IV m K-4 500m Błęka G., V m K-2 500 m i VII m K-2 500m Szandrach Paweł, VI m C-2 500 m i IX m C-4 1000 m Kowalski Kamil, VII m C-4 500 m, IX C-2 1000 m Nędzi Tomasz, VII m C-4 500 m, I m f. B C-1 1000m Sobiechowski Tomasz
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Niemcy– Duisburg) 2007r. – KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE PEKIN 2008absolwenci: III m C-2 1000m Baraszkiewicz Paweł, Tyszyński Wojciech, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, V m K-4 1000m Pawełczak Sandra, VII m K-1 500m Mikołajczyk Beata.
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Hiszpania – Pontevedra) 2007r. – absolwenci: II m C-4 Skowroński Paweł, Woszczyński Łukasz, III m K-4 500m Pawełczak Sandra, VII m K-1 500m Mikołajczyk beata, V m C-1 500m Kruk Mariusz
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Serbia – Belgrad) 2007r. – absolwenci: I m K-4 500m Pawełczak Sandra, V m K-2 1000m Pawełczak Sandra, VII m K-1 1000mWysocka Karolina,
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Serbia – Belgrad) 2007r. - uczestniczyło10 uczniów szkoły: I m C-4 1000m Postrożny Dawid, Zając Artur, Kuleta Piotr, I m C-2 1000m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, I m K-2 1000m Naja Karolina, II m K-4 500m Naja Karolina, III m C-4 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, IV m K-2 1000m Wrzeszcz Grzegorz, VII m K-4 1000m Błęka Grzegorz, VII m K-1 500m Wiewióra Paulina, IX m K-2 500m Biercewicz Paulina.
  • Mistrzostwa Świat Juniorów (Czechy- Racice) 2007r. – 8 zawodników szkoły: II m C-2 1000m Pławski Bartosz i Sitkowski Jakub, IV m C-2 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, IX m C-4 500m Sitkowski Jakub, Nędzi Tomasz, VIII m C-4 1000m Zając Artur, Kuleta Piotr, Nędzi Tomasz, półfinał K-1 1000m Skowroński Jacek, IV m K-4 500m Naja Karolina, VI m K-2 1000m Naja Karolina, VI m K-2 500m Wiewióra Paulina
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Węgry-Szeged) 2006r. – absolwenci szkoły: II m C-4 500m Skowroński Paweł, Baraszkiewicz Paweł, Woszczyński Łukasz, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, IV m K-4 500m Mikołajczyk Beata, IV m K-4 1000m Pawełczak Sandra, IV m C-4 1000m Skowroński Paweł, Tyszyński WojciechVI m C-1 200m Baraszkiewicz Paweł, VII m C-2 1000m Woszczyński Łukasz, VII m K-4 200m Mikołajczyk Beata, VIII m K-1 500m Mikołajczyk Beata
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Czechy-Racice) 2006r. – absolwenci: I m C-2 1000m Woszczyński Łukasz, II m K-1 500m Mikołajczyk Beata, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, IV m C-1 200m Baraszkiewicz Paweł, IV m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, V m C-1 1000m Tyszyński Wojciech, półfinał C-4 200m Gros Łukasz, Gajownik Michał, Kobierski Marcin, finał C-4 1000m Gros Łukasz, Gajownik Michał dyskwalifikacja, finał C-4 500m Woszczyński Łukasz, Kobierski Marcin dyskwalifikacja
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do 23 lat (Grecja-Ateny) 2006r.– absolwenci: I m C-1 1000m Skowroński Paweł, III m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, III m C-4 500m Skowroński Paweł, Gross Łukasz, Mendalka Kamil, IV m C-1 500m Skowroński Paweł, IV m C-2 500m Tyszyński Wojciech, IV m K-2 500m Pawełczak Sandra, V m K-2 1000m Pawełczak Sandra, Wysocka Karolina, V m C-4 1000m Osiurak, Sebastian, Mendalka Kamil, półfinał K-4 1000m Jackowiak Rafał
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Grecja-Ateny) 2006r.- udział 9 zawodników:V m C-4 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, Zając Artur, VII m C-4 1000m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, Zając Artur, Sitkowski Jakub, VII m K-4 1000m Wrzeszcz Grzegorz, Krzempek Mateusz, VIII m C-2 1000m Frączek Marcin, IX m C-2 500m Frączek Marcin, półfinał K-2 500m Wiewióra Paulina, półfinał K-2 500 m Nowakowski Michał
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Chorwacja-Zagrzeb) 2005r.– 4 absolwentów: I m C-4 1000 m Gajownik Michał, Tyszyński Wojciech, II m C-1 500 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 500 m Gajownik Michał, IV m C-2 1000 m Skowroński Paweł, V m C-4 200 m Gajownik Michał, VII m K-1 1000m Mikołajczyk Beata
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Polska-Poznań) 2005r.– 5 absolwentów: II m C-1 500 m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 500 m Woszczyński Łukasz, II m C-4 1000 m Gajownik Michał , Tyszyński Wojciech, II m C-4 500 m Gajownik Michał, III m C-2 1000 m Skowroński Paweł, III m C-1 200 m Baraszkiewicz Paweł, V m C-2 200 m Gajownik Michał
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Bułgaria- Plowdiw) 2005r.– III m K-4 500m Polakowska Daria; 3 absolwentów - I m K-1 1000 m Mikołajczyk Beata, II m C-2 1000 m Tyszyński Wojciech, II m C-4 1000 m Gross Łukasz, IV m C-2 500 m Tyszyński Wojciech, VI m C-4 500 m Gross Łukasz.
  • Mistrzostwa Europu Juniorów (Bułgaria-Plowdiw) 2005r.– 10 uczniów szkoły: I m C-4 1000m Kruk Mariusz Osiurak Sebastian, Mróz Michał, Mendalka Kamil, I m K-2 500 m Jackowiak Rafał, II m C-1 500 m Kruk Mariusz, II m C-2 500 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, II m K- 4 1000m Jackowiak Rafał, II m K-4 500 m Wysocka Karolina , Krukowska Magdalena, III m K-2 1000 m Wysocka Karolina, Pawełczak Sandra, III m K-2 500 m Pawełczak Sandra, III m C-4 500 m Mróz Michał, półfinał K-2 1000 m Nowakowski Michał i Jędrzejczak Łukasz
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry – Szeged) 2005r.– 8 uczniów szkoły: II m C- 1 500 m Kruk Mariusz, II m K-2 500 m Jackowiak Rafał, II m C-4 500 m Mróz Michał, II m C-4 1000 m Mróz Michał, II m K-4 1000 m Jackowiak Rafał, III m K-4 500 m Pawełczak Sandra, Wysocka Karolina, IV m C-2 1000 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, VII m C-1 1000 m Kruk Mariusz, X m C-2 500 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, półfinał K-1 500 i 1000 m Krukowska Magdalena
  • Mistrzostwa Europy Seniorów – Poznań 2004r.– II m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, VIII m K-1 500m Mikołajczyk Beata; 3 absolwentów - I m C-2 1000 m Woszczyński Łukasz, II m C-2 500m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 200m Baraszkiewicz Paweł, IV m C-4 1000 m Tyszyński Wojciech
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Polska-Poznań) 2004r.- I m K-1 500m Mikołajczyk Beata, I m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, I m C-4 1000 m Tyszyński Wojciech, II m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, VII m C-1 1000m Skowroński Paweł, udział Gross Łukasz C-4 500 m dyskw.
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska –Poznań) 2004r.– 7 uczniów, którzy zajęli następujące miejsca: III m K-4 500 m Polakowska Daria, V m K-2 500 m Jackowiak Rafał, VI m C-2 500 m Kruk Mariusz Okuniewski Piotr, VIII m C-1 1000 m Osiurak Sebastian, VIII m C-2 1000 m Kruk Mariusz Okuniewski Piotr, VII m C-4 1000m Wandzik Tomasz, Kubicz Jakub, Mróż Michał , V m K-2 1000 m Polakowska Daria
  • Igrzyska Olimpijskie (Grecja-Ateny) 2004r.- udział 2 absolwentów: Paweł Baraszkiewicz, Łukasz Woszczyński, V m C-2 1000 m Łukasz Woszczyński, IX m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (USA –Gainesville) 2003r.– 4 absolwentów: I m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł, I m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000m Tyszyński Wojciech, III m C-4 500 m Woszczyński Łukasz, IV m C-2 1000 m Woszczyński Łukasz, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł, półfinał K-4 200 m Żądło Tomasz
  • Mistrzostwa Świata Juniorów w maratonie (Niemcy) 2003r.- VIII m C-2 25 km Rynkiewicz Mateusz
  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Japonia-Tomatsu) 2003r.– uczestniczyło 4 uczniów szkoły pod opieką trenera Rydera Zdzisława, zajmując następujące miejsca: II m K-1 1000 m Mikołajczyk Beata, III m K-1 500 m Mikołajczyk Beata, VI m K-4 500m Mikołajczyk Beata, VI m K-4 500m Polakowska Daria, V m C-4 1000 m Kubicz Jakub, Mendalka Kamil, VI m C-4 500 m Kubicz Jakub, Mendalka Kamil, X m C-1 500 m Mendalka Kamil
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Węgry-Szeged) 2002r.– 3 absolwentów: II m C-2 1000 m Kobierski Marcin, IV m C-4 1000 m Gajownik Michał, IV m C-2 500m Gajownik Michał, Baraszkiewicz Paweł, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Hiszpania-Sewilla) 2002r.– 3 absolwentów: I m C-2 1000 m Kobierski Marcin, I m C-4 1000 m Gajownik Michał, IV m C-2 500m Gajownik Michał, Baraszkiewicz Paweł, IV m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł IV m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Chorwacja-Zagrzeb) 2002r.- II m C-4 1000m Szpynda Ireneusz, Woszczyński Łukasz, Zachara Sebastian, III m C-4 500 m Szpynda Ireneusz, Woszczyński Łukasz, Zachara Sebastian
  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Chorwacja-Zagrzeb) 2002r. – 2 osoby II m K-1 500 m Mikołajczyk Beata, III m K-2 1000 m Mikołajczyk Beata, IV m C-2 500 m Skowroński Paweł, IV m C-4 1000 m Skowroński Paweł
  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Włochy- Mediolan) 2001r. – uczestniczyło 3 absolwentów, którzy zdobyli następujące miejsca: II m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000 m Gajownik Michał, III m C-4 1000 m Kobierski Marcin, III m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał, V m C-2 1000 m Kobierski Marcin, V m C-2 500 m Gajownik Michał
  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Polska-Poznań) 2001r.– jeden zawodnik szkoły VI m C-4 1000m Woszczyński Łukasz oraz 3 absolwentów, którzy uzyskali nastepujące wyniki - I m C-2 1000m Kobierski Marcin, I m C-2 200m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł, VI m C-4 500m Gajownik Michał, Kobierski Marcin, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł
  • udział 5 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Brazylii 2001r. 1 medal złaty w K-4 500m Izabela Golaś IIIm C-4 500m Łukasz Woszczyński, Tomasz Mróz, Łukasz Gros, IV m C-2 500m Wojciech Tyszyński
  • udział 2 zawodników ( w tym 1 absolwent )w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000r. 1 medal srebrny i 8 miejsce. ( Paweł Baraszkiewicz, Michał Gajownik)
  • udział 2 zawodników w Mistrzostwach Europy Seniorów w 2000r- 1 medale złoty (Paweł Baraszkiewicz, Michał Gajownik)
  • udział 5 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w 2000r 2 medale srebrne (K-4 500m II m Anna Heim, Izabela Golaś, C-4 500m I. Szpynda , Sebastian Zachara, VI m C-4 1000m Krzysztof Domański)
  • udział 4 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Zagrzebiu 1999r1 medale srebrne i 1 brązowy ( I m C-2 500m M. Gajownik, III m C-4 500m I. Szpynda, J. Idczak, Dominik Niedźwiecki)
  • udział 4 zawodników w Pucharze Świata Juniorów w 1998r. 1 medal złoty i 1 brązowy ( I m C- 2 500m III m C-2 1000m T. Kuleta , udział M. Gajownik, I. Szpynda, J. Idczak).
  • udział 5 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w Norwegii 1998r2 medale srebrne i 1 brązowe ( II m C-1 500 m Michał Gajownik, II m C-2 500m Tomasz Kuleta, C-4 500m Jarosław Idczak, Ireneusz Szpynda, M. Gajownik, 8m K-4 1000m Kamil Wawiórowski).
  • udział 7 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahtii 1997r 2 medale srebrne i 2 brązowe (2 medale srebrne K-2 500m Klaudiusza Kokota K-4 500 dziewcząt K. Wajdeczko i Eweliny Kołodziejczyk 2 medale brązowe C-2 500m S. Woźniaka K-4 500m K. Kokota, ponad to 4 miejsce C-4 500m w składzie A.Wilamowski, D.Kalisz , S. Wożniaka. K-2 1000m 9m Piotr Borchadt
  • udział 7 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w Poznaniu 1996 r. - 1 medal srebrny i 2 brązowe (II m i III m Mariusz Słowiński w K-2 oraz III m w K-4 500m Katarzyna Wajdeczko i Izabela Olszewska)
  • udział 3 zawodników w Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996r. (Paweł Baraszkiewicz Marcin Kobierski Dariusz Koszykowski)
  • udział 6 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Japonii 1995r. 2 medale srebrne i 2 brązowe(dwa srebrne w C-2 500m P. Baraszkiewicza i Marcina Kobierskiego i K-4 1000m M. Wieczorka oraz 2 brązowe w K-2 500 i 1000m S. Bruskiego i T. Lorenza. C-4 Dawid Kalisz)
  • udział 7 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Racicach 1993r(Piotr i Paweł Midloch, Sławomir Zajączkowski, Norbert Watkowski , Edward Kondracki, Kinga Gregorowicz, Iwona Kreczman.
  • udział 12 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Wiedniu 1991r1 medal srebrny i 1 brązowy (1 srebrnym w K-4 1000m oraz w C-2 500m medal brązowy zdobyty przez Piotra Michalskiego i Sebastiana Piątkowskiego.)
  • udział 8 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Kanadzie1989r1 medal złoty, 1 srebrny, 5 brązowych (1 złoty w K-4 500m w składzie Marek Kotarski, Arkadiusz Byliński,Dariusz Rusin, Krzysztof Trochm,1 srebrny C-4 500m Dariusz Koszykowski, Mariusz Pomykała, 5 medali brązowych: K-1 500m K. Trochim - K-2 500 i 1000m Wojciech Pawlak i Piotr Szczeszek -C-4 D.Koszykowski, M. Pomykała - K-4 1000m M.Kotarski K. Trochim, G. Simonienko,A. Byliński
  • udział 1 zawodniczki w Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 1988r- 8 miejsce ( Katarzyna Weiss )
  • udział 8 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Belgradzie w 1987r - 5m K-2 500m Katarzyna Weiss, 6m K-4 1000m Krzysztof Trochim, Wojciech Pawlak, Robert Pietrzak 7m K-4 500m K. Trochim , Marek Nowakowski, 9m K-2 500m W.Pawlak, Piotr Szczeszek
  • udział 2 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Castelgandolfo w 1985r - 4 m K-2 500m i 5 m K-4 1000m Dariusz Pietrzak , 5 m K-4 1000m i 8 m K-1 500 m Andrzej Liminowicz 

Mistrzostwa Europy Juniorów (Rumunia – Bascov) 2015r. – 7 zawodników szkoły: II m K-1 200m – Kołodziejczyk Katarzyna, II m K-2 500m – Kołodziejczyk Katarzyna; III m K-4 500m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; II m C-2 500m i IX m C-2 1000m – Hołdak Marcel; IX m C-1 1000m – Zezula Norman; IV m K-1 1000m – Lis Julia; IV m K-2 1000 m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina; IX m          K-1 500m i V m F.B – Wawrzyniak Dominik.

Mistrzostwa Świata Juniorów (Portugalia - Montemor-O-Vehlo) 2015r. – uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m C-2 1000m – Hołdak Marcel; II m K-2 500m – Iskrzycka Justyna; IV m K-4 500m – Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Lis Julia, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 500m – Paszek Paulina; VI m K-1 200m – Wawrzyniak Dominik; IX m C-1 200m – Hołdak Marcel.

Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry - Szeged) 2014r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m K-2 500m Iskrzycka Justyna; I m K-4 500m Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; I m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel;

Mistrzostwa Europy Juniorów (Francja) 2014r. - uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m K-2 1000m Iskrzycka Justyna; II m K-2 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-4 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 1000m Paszek Paulina; I m C-2 500m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; II m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIIIm C-4 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VII m K-4 1000m Klimca Kamil.

Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry - Szeged) 2014r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m K-2 500m Iskrzycka Justyna; I m K-4 500m Iskrzycka Justyna, Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; I m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel;

Mistrzostwa Europy Juniorów (Francja) 2014r. - uczestniczyło 6 zawodników szkoły: I m K-2 1000m Iskrzycka Justyna; II m K-2 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-4 500m Paszek Paulina, Kołodziejczyk Katarzyna; V m K-1 1000m Paszek Paulina; I m C-2 500m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; II m C-2 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIIIm C-4 1000m Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VII m K-4 1000m Klimca Kamil.

Mistrzostwa Świata Juniorów (Canada) 2013r. V m 1000m C-2 1000m Barniak Tomasz, Kitewsk Aleksander; VIm C-1 200m Barniak Tomas; IIIm FB C-1 1000m Hołdak Marcel.

Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska - Poznań) 2013r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: II m C-1 500m Barniak Tomasz; V m C-2 1000 Kitewski Aleksander, Hołdak Marcel; VIII m C-1 200m Barniak Tomasz; IV m C-4 1000m Kitewski Aleksander Hołdak Marcel; IIII m K-4 1000m Przypadło Marcin; III m K-2 500m Paszek Paulina; III m K-4 500m Paszek Paulina.

Mistrzostwa Europy Juniorów (Portugalia) 2012r. - III m C-1 1000m Szpynda Grzegorz

Mistrzostwa Świata Juniorów (Niemcy – Brandenburg) 2011r. - uczestniczyło 5 zawodników szkoły: I m C-4 1000m Łubniewski Michał, Sokół Patryk; III m C-2 500m Łubniewski Michał (VI m C-2 200m); IX m K-2 500m Bierzało Grzegorz (F C IVm K-1 200m); F B VIm C-1 500m Szpynda Grzegorz; F B IIm K-2 1000m Kuczyński Norbert.

Mistrzostwa Europy Juniorów w maratonie kajakowym (Francja - SAINT JEAN DE LOSNE) 2011r. - 2 uczestników szkoły: I m C-1 Głazunow Wiktor; II m C-2 Hertel Piotr.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23 (Chorwacja – Zagrzeb) 2011r. - 1 zawodnik szkoły: I m C-4 1000m Słomiński Vincent (VI m C-1 1000m).

Mistrzostwa Europy Juniorów (Chorwacja – Zagrzeb) 2011r. - 6 zawodników szkoły: II m C-2 500m Łubniewski Michał (VI m C-1 200m); III m C-4 1000m Łubniewski Michał, Szpynda Grzegorz; IV m K-4 1000m Bierzało Grzegorz (V m K-2 500m); IV m C-1 1000m Sokół Patryk; V m K-4 500m Jurewicz Paula (IX m K-2 1000m).

I Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie (Singapur) 2010r. - jeden zawodnik szkoły: Sokół Patryk - V m C-1.

Mistrzostwa Europy Juniorów (Rosja – Moskwa) 2010r. - uczestniczyło 4 zawodników szkoły: III m C-11000m Słomiński Vincent, III m C-4 1000m – Żołna Marcin; IVm K-1 200m, XIm K-1 500m – Jonkisz Bartłomiej; VIIIm K-1 1000m, XIm K-4 1000m – Sobczak Dariusz.

absolwentka Beata Mikołajczyk w Mistrzostwach Świata Seniorów (Kanada) 2009r. zdobyła I m w konkurencji K-2 1000m.

Mistrzostwa Świata Juniorów (Rosja - Moskwa) - uczestniczyło 5 osób: III m K-4 1000m, IV m K-1 500m i V m K-4 500m Paweł Szandrach, III m K-2 1000m Wojciech Pietrzak, IV m C-4 500m Marcin Smoliński, IV m K-2 500m, VII m K-2 1000m Marta Tracz

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U -23 (Polska - Poznań) 2009r. - uczestniczyło dwie osoby: I m K-4 500m i V m K-2 500m Karolina Naja oraz V m C-4 500m i V m C-4 1000m Tomasz Nędzi

absolwentka Magda Krukowska w Mistrzostwach Europy Seniorów (Niemcy - Brandenburg) 2009r. zdobyła III m w konkurencji K-4 500m

Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska - Poznań) 2009r.- uczestniczyło 7 zawodników: I m K-1 500m i II m K-4 1000m Paweł Szandrach, II m C-4 500m i III m C-2 500m Marcin Smoliński, VI m K-4 500m Grzegorz Błęka, Wojciech Pietrzak, IV m C-1 1000m Vincent Słomiński, V m K-2 1000m i VII m K-4 500m Marta Tracz, w skaładzie reprezentacji Justyna Sokół

Mistrzostwa Europy Seniorów (Niemcy - Brandenburg ) 2009r. uczestniczyła jedna zawodniczka: VIII m K-4 200m i VI m K-1 500 m fin. B - Karolina Naja

Igrzyska Olimpijskie (Chiny – Pekin) 2008r. – absolwenci: II m K-2 500m, IV m K-4 500 m Mikołajczyk Beata, VII m C-2 1000 m Baraszkiewicz Paweł, Tyszyński Wojciech, VIII m C-1 500 m Baraszkiewicz P.

Mistrzostwa Europy Seniorów (Włochy – Mediolan) 2008r. – absolwenci: II m K-4 1000 m Mikołajczyk Beata, II m K-2 1000 m, K-2 200m Pawełczak Sandra, III m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000 m Woszczyński Łukasz, Gros Łukasz, VII m C-1 500 m Skowroński Paweł, VIII m C-1 200 m Kruk Mariusz

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Węgry – Szeged) 2008r. – absolwenci: II m C-2 500 m Mendalka Kamil, III m C-1 500 m Kruk Mariusz, III m K-4 500 m Wysocka Karolina, VI m K-4 500 m Jackowiak Rafał, VII m C-4 Mróz Michał

Mistrzostwa Europy Juniorów (Węgry – Szeged) 2008r. – uczestniczyło 8 uczniów szkoły: III m K-4 500m Naja Karolina, Tracz Marta, Androwska Dorota, III m K-4 1000m Błęka Grzegorz, VI m K-1 500m i K-2 1000 m Naja Karolina, K-1 1000 m Tracz Marta, IV m f. B K-2 500m Tracz M. i Androwska D., IV m K-4 500m Błęka G., V m K-2 500 m i VII m K-2 500m Szandrach Paweł, VI m C-2 500 m i IX m C-4 1000 m Kowalski Kamil, VII m C-4 500 m, IX C-2 1000 m Nędzi Tomasz, VII m C-4 500 m, I m f. B C-1 1000m Sobiechowski Tomasz

 

absolwenci: III m C-2 1000m Baraszkiewicz Paweł, Tyszyński Wojciech, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, V m K-4 1000m Pawełczak Sandra, VII m K-1 500m Mikołajczyk Beata.

Mistrzostwa Świata Seniorów (Niemcy– Duisburg) 2007r. – KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE PEKIN 2008

Mistrzostwa Europy Seniorów (Hiszpania – Pontevedra) 2007r. – absolwenci: II m C-4 Skowroński Paweł, Woszczyński Łukasz, III m K-4 500m Pawełczak Sandra, VII m K-1 500m Mikołajczyk beata, V m C-1 500m Kruk Mariusz

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Serbia – Belgrad) 2007r. – absolwenci: I m K-4 500m Pawełczak Sandra, V m K-2 1000m Pawełczak Sandra, VII m K-1 1000mWysocka Karolina,

Mistrzostwa Europy Juniorów (Serbia – Belgrad) 2007r. - uczestniczyło10 uczniów szkoły: I m C-4 1000m Postrożny Dawid, Zając Artur, Kuleta Piotr, I m C-2 1000m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, I m K-2 1000m Naja Karolina, II m K-4 500m Naja Karolina, III m C-4 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, IV m K-2 1000m Wrzeszcz Grzegorz, VII m K-4 1000m Błęka Grzegorz, VII m K-1 500m Wiewióra Paulina, IX m K-2 500m Biercewicz Paulina.

Mistrzostwa Świat Juniorów (Czechy- Racice) 2007r. – 8 zawodników szkoły: II m C-2 1000m Pławski Bartosz i Sitkowski Jakub, IV m C-2 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, IX m C-4 500m Sitkowski Jakub, Nędzi Tomasz, VIII m C-4 1000m Zając Artur, Kuleta Piotr, Nędzi Tomasz, półfinał K-1 1000m Skowroński Jacek, IV m K-4 500m Naja Karolina, VI m K-2 1000m Naja Karolina, VI m K-2 500m Wiewióra Paulina

 

VI m C-1 200m Baraszkiewicz Paweł, VII m C-2 1000m Woszczyński Łukasz, VII m K-4 200m Mikołajczyk Beata, VIII m K-1 500m Mikołajczyk Beata

Mistrzostwa Świata Seniorów (Węgry-Szeged) 2006r. – absolwenci szkoły: II m C-4 500m Skowroński Paweł, Baraszkiewicz Paweł, Woszczyński Łukasz, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, IV m K-4 500m Mikołajczyk Beata, IV m K-4 1000m Pawełczak Sandra, IV m C-4 1000m Skowroński Paweł, Tyszyński Wojciech

Mistrzostwa Europy Seniorów (Czechy-Racice) 2006r. – absolwenci: I m C-2 1000m Woszczyński Łukasz, II m K-1 500m Mikołajczyk Beata, IV m C-1 500m Baraszkiewicz Paweł, IV m C-1 200m Baraszkiewicz Paweł, IV m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, V m C-1 1000m Tyszyński Wojciech, półfinał C-4 200m Gros Łukasz, Gajownik Michał, Kobierski Marcin, finał C-4 1000m Gros Łukasz, Gajownik Michał dyskwalifikacja, finał C-4 500m Woszczyński Łukasz, Kobierski Marcin dyskwalifikacja

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do 23 lat (Grecja-Ateny) 2006r.– absolwenci: I m C-1 1000m Skowroński Paweł, III m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, III m C-4 500m Skowroński Paweł, Gross Łukasz, Mendalka Kamil, IV m C-1 500m Skowroński Paweł, IV m C-2 500m Tyszyński Wojciech, IV m K-2 500m Pawełczak Sandra, V m K-2 1000m Pawełczak Sandra, Wysocka Karolina, V m C-4 1000m Osiurak, Sebastian, Mendalka Kamil, półfinał K-4 1000m Jackowiak Rafał

Mistrzostwa Europy Juniorów (Grecja-Ateny) 2006r.- udział 9 zawodników:V m C-4 500m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, Zając Artur, VII m C-4 1000m Pławski Bartosz, Kuleta Piotr, Zając Artur, Sitkowski Jakub, VII m K-4 1000m Wrzeszcz Grzegorz, Krzempek Mateusz, VIII m C-2 1000m Frączek Marcin, IX m C-2 500m Frączek Marcin, półfinał K-2 500m Wiewióra Paulina, półfinał K-2 500 m Nowakowski Michał

Mistrzostwa Świata Seniorów (Chorwacja-Zagrzeb) 2005r.– 4 absolwentów: I m C-4 1000 m Gajownik Michał, Tyszyński Wojciech, II m C-1 500 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 500 m Gajownik Michał, IV m C-2 1000 m Skowroński Paweł, V m C-4 200 m Gajownik Michał, VII m K-1 1000m Mikołajczyk Beata

Mistrzostwa Europy Seniorów (Polska-Poznań) 2005r.– 5 absolwentów: II m C-1 500 m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 500 m Woszczyński Łukasz, II m C-4 1000 m Gajownik Michał , Tyszyński Wojciech, II m C-4 500 m Gajownik Michał, III m C-2 1000 m Skowroński Paweł, III m C-1 200 m Baraszkiewicz Paweł, V m C-2 200 m Gajownik Michał

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Bułgaria- Plowdiw) 2005r.– III m K-4 500m Polakowska Daria; 3 absolwentów - I m K-1 1000 m Mikołajczyk Beata, II m C-2 1000 m Tyszyński Wojciech, II m C-4 1000 m Gross Łukasz, IV m C-2 500 m Tyszyński Wojciech, VI m C-4 500 m Gross Łukasz.

Mistrzostwa Europu Juniorów (Bułgaria-Plowdiw) 2005r.– 10 uczniów szkoły: I m C-4 1000m Kruk Mariusz Osiurak Sebastian, Mróz Michał, Mendalka Kamil, I m K-2 500 m Jackowiak Rafał, II m C-1 500 m Kruk Mariusz, II m C-2 500 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, II m K- 4 1000m Jackowiak Rafał, II m K-4 500 m Wysocka Karolina , Krukowska Magdalena, III m K-2 1000 m Wysocka Karolina, Pawełczak Sandra, III m K-2 500 m Pawełczak Sandra, III m C-4 500 m Mróz Michał, półfinał K-2 1000 m Nowakowski Michał i Jędrzejczak Łukasz

Mistrzostwa Świata Juniorów (Węgry – Szeged) 2005r.– 8 uczniów szkoły: II m C- 1 500 m Kruk Mariusz, II m K-2 500 m Jackowiak Rafał, II m C-4 500 m Mróz Michał, II m C-4 1000 m Mróz Michał, II m K-4 1000 m Jackowiak Rafał, III m K-4 500 m Pawełczak Sandra, Wysocka Karolina, IV m C-2 1000 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, VII m C-1 1000 m Kruk Mariusz, X m C-2 500 m Osiurak Sebastian, Mendalka Kamil, półfinał K-1 500 i 1000 m Krukowska Magdalena

Mistrzostwa Europy Seniorów – Poznań 2004r.– II m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, VIII m K-1 500m Mikołajczyk Beata; 3 absolwentów - I m C-2 1000 m Woszczyński Łukasz, II m C-2 500m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 200m Baraszkiewicz Paweł, IV m C-4 1000 m Tyszyński Wojciech

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Polska-Poznań) 2004r.- I m K-1 500m Mikołajczyk Beata, I m K-1 1000m Mikołajczyk Beata, I m C-4 1000 m Tyszyński Wojciech, II m C-2 1000m Tyszyński Wojciech, VII m C-1 1000m Skowroński Paweł, udział Gross Łukasz C-4 500 m dyskw.

Mistrzostwa Europy Juniorów (Polska –Poznań) 2004r.– 7 uczniów, którzy zajęli następujące miejsca: III m K-4 500 m Polakowska Daria, V m K-2 500 m Jackowiak Rafał, VI m C-2 500 m Kruk Mariusz Okuniewski Piotr, VIII m C-1 1000 m Osiurak Sebastian, VIII m C-2 1000 m Kruk Mariusz Okuniewski Piotr, VII m C-4 1000m Wandzik Tomasz, Kubicz Jakub, Mróż Michał , V m K-2 1000 m Polakowska Daria

Igrzyska Olimpijskie (Grecja-Ateny) 2004r.- udział 2 absolwentów: Paweł Baraszkiewicz, Łukasz Woszczyński, V m C-2 1000 m Łukasz Woszczyński, IX m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł

Mistrzostwa Świata Seniorów (USA –Gainesville) 2003r.– 4 absolwentów: I m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł, I m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000m Tyszyński Wojciech, III m C-4 500 m Woszczyński Łukasz, IV m C-2 1000 m Woszczyński Łukasz, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł, półfinał K-4 200 m Żądło Tomasz

Mistrzostwa Świata Juniorów w maratonie (Niemcy) 2003r.- VIII m C-2 25 km Rynkiewicz Mateusz

Mistrzostwa Świata Juniorów (Japonia-Tomatsu) 2003r.– uczestniczyło 4 uczniów szkoły pod opieką trenera Rydera Zdzisława, zajmując następujące miejsca: II m K-1 1000 m Mikołajczyk Beata, III m K-1 500 m Mikołajczyk Beata, VI m K-4 500m Mikołajczyk Beata, VI m K-4 500m Polakowska Daria, V m C-4 1000 m Kubicz Jakub, Mendalka Kamil, VI m C-4 500 m Kubicz Jakub, Mendalka Kamil, X m C-1 500 m Mendalka Kamil

Mistrzostwa Europy Seniorów (Węgry-Szeged) 2002r.– 3 absolwentów: II m C-2 1000 m Kobierski Marcin, IV m C-4 1000 m Gajownik Michał, IV m C-2 500m Gajownik Michał, Baraszkiewicz Paweł, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał

Mistrzostwa Świata Seniorów (Hiszpania-Sewilla) 2002r.– 3 absolwentów: I m C-2 1000 m Kobierski Marcin, I m C-4 1000 m Gajownik Michał, IV m C-2 500m Gajownik Michał, Baraszkiewicz Paweł, IV m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł IV m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał

 

II m C-4 1000m Szpynda Ireneusz, Woszczyński Łukasz, Zachara Sebastian, III m C-4 500 m Szpynda Ireneusz, Woszczyński Łukasz, Zachara Sebastian

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Chorwacja-Zagrzeb) 2002r.

 

2 osoby II m K-1 500 m Mikołajczyk Beata, III m K-2 1000 m Mikołajczyk Beata, IV m C-2 500 m Skowroński Paweł, IV m C-4 1000 m Skowroński Paweł

Mistrzostwa Europy Juniorów (Chorwacja-Zagrzeb) 2002r. – 

Mistrzostwa Europy Seniorów (Włochy- Mediolan) 2001r. – uczestniczyło 3 absolwentów, którzy zdobyli następujące miejsca: II m C-2 200 m Baraszkiewicz Paweł, III m C-4 1000 m Gajownik Michał, III m C-4 1000 m Kobierski Marcin, III m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł i Gajownik Michał, V m C-2 1000 m Kobierski Marcin, V m C-2 500 m Gajownik Michał

Mistrzostwa Świata Seniorów (Polska-Poznań) 2001r.– jeden zawodnik szkoły VI m C-4 1000m Woszczyński Łukasz oraz 3 absolwentów, którzy uzyskali nastepujące wyniki - I m C-2 1000m Kobierski Marcin, I m C-2 200m Baraszkiewicz Paweł, II m C-2 500 m Baraszkiewicz Paweł, VI m C-4 500m Gajownik Michał, Kobierski Marcin, V m C-4 200 m Baraszkiewicz Paweł

 

1 medal złaty w K-4 500m Izabela Golaś IIIm C-4 500m Łukasz Woszczyński, Tomasz Mróz, Łukasz Gros, IV m C-2 500m Wojciech Tyszyński

udział 5 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Brazylii 2001r. 

 

1 medal srebrny i 8 miejsce. ( Paweł Baraszkiewicz, Michał Gajownik)

udział 2 zawodników ( w tym 1 absolwent )w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000r. 

udział 2 zawodników w Mistrzostwach Europy Seniorów w 2000r- 1 medale złoty (Paweł Baraszkiewicz, Michał Gajownik)

 

2 medale srebrne (K-4 500m II m Anna Heim, Izabela Golaś, C-4 500m I. Szpynda , Sebastian Zachara, VI m C-4 1000m Krzysztof Domański)

udział 5 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w 2000r 

 

1 medale srebrne i 1 brązowy ( I m C-2 500m M. Gajownik, III m C-4 500m I. Szpynda, J. Idczak, Dominik Niedźwiecki)

udział 4 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Zagrzebiu 1999r

 

1 medal złoty i 1 brązowy ( I m C- 2 500m III m C-2 1000m T. Kuleta , udział M. Gajownik, I. Szpynda, J. Idczak).

udział 4 zawodników w Pucharze Świata Juniorów w 1998r

 

2 medale srebrne i 1 brązowe ( II m C-1 500 m Michał Gajownik, II m C-2 500m Tomasz Kuleta, C-4 500m Jarosław Idczak, Ireneusz Szpynda, M. Gajownik, 8m K-4 1000m Kamil Wawiórowski).

udział 5 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w Norwegii 1998r

 

2 medale srebrne i 2 brązowe (2 medale srebrne K-2 500m Klaudiusza Kokota K-4 500 dziewcząt K. Wajdeczko i Eweliny Kołodziejczyk 2 medale brązowe C-2 500m S. Woźniaka K-4 500m K. Kokota, ponad to 4 miejsce C-4 500m w składzie A.Wilamowski, D.Kalisz , S. Wożniaka. K-2 1000m 9m Piotr Borchadt

udział 7 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahtii 1997r 

udział 7 zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w Poznaniu 1996 r. - 1 medal srebrny i 2 brązowe (II m i III m Mariusz Słowiński w K-2 oraz III m w K-4 500m Katarzyna Wajdeczko i Izabela Olszewska)

 

(Paweł Baraszkiewicz Marcin Kobierski Dariusz Koszykowski)

udział 3 zawodników w Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996r. 

 

2 medale srebrne i 2 brązowe(dwa srebrne w C-2 500m P. Baraszkiewicza i Marcina Kobierskiego i K-4 1000m M. Wieczorka oraz 2 brązowe w K-2 500 i 1000m S. Bruskiego i T. Lorenza. C-4 Dawid Kalisz)

udział 6 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Japonii 1995r. 

 

(Piotr i Paweł Midloch, Sławomir Zajączkowski, Norbert Watkowski , Edward Kondracki, Kinga Gregorowicz, Iwona Kreczman.

udział 7 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Racicach 1993r

 

1 medal srebrny i 1 brązowy (1 srebrnym w K-4 1000m oraz w C-2 500m medal brązowy zdobyty przez Piotra Michalskiego i Sebastiana Piątkowskiego.)

udział 12 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Wiedniu 1991r

 

1 medal złoty, 1 srebrny, 5 brązowych (1 złoty w K-4 500m w składzie Marek Kotarski, Arkadiusz Byliński,Dariusz Rusin, Krzysztof Trochm,1 srebrny C-4 500m Dariusz Koszykowski, Mariusz Pomykała, 5 medali brązowych: K-1 500m K. Trochim - K-2 500 i 1000m Wojciech Pawlak i Piotr Szczeszek -C-4 D.Koszykowski, M. Pomykała - K-4 1000m M.Kotarski K. Trochim, G. Simonienko,A. Byliński

udział 8 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Kanadzie1989r

udział 1 zawodniczki w Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 1988r- 8 miejsce ( Katarzyna Weiss )

udział 8 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Belgradzie w 1987r - 5m K-2 500m Katarzyna Weiss, 6m K-4 1000m Krzysztof Trochim, Wojciech Pawlak, Robert Pietrzak 7m K-4 500m K. Trochim , Marek Nowakowski, 9m K-2 500m W.Pawlak, Piotr Szczeszek

udział 2 zawodników w Mistrzostwach Świata Juniorów w Castelgandolfo w 1985r - 4 m K-2 500m i 5 m K-4 1000m Dariusz Pietrzak , 5 m K-4 1000m i 8 m K-1 500 m Andrzej Liminowicz

wstecz