close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Laboratorium Przedsiębiorczości

Ucznennice I LO zwyciężyły w międzyszkolnym Konkursie Laboratorium Przedsięiorczośći. Dziewczęta zajęły I miejsce, pokonując 10 drużyn uczestników z innych szkół. Nasze reprezentantki z klasy Ia: Martyna Sadowska, Itassi Baraszkiewicz i Oliwia Siarnacka, przygotowane przez p.Barbarę Leską i pod jej opieką stanęły do zadań konkursowych eliminując na poszczególnych etapach uczestników ze szkół całego powiatu, wśród nich RCKU, PCKZiU, 3 szkoły ze Złotowa, Kalisza Pomorskiego, ZS z Wielenia, ZST w Trzciance i LO w Trzciance. Nasze uczestniczki wykazały się nie tylko obszerną wiedzą z zakresu przedsiębiorczości, ale również strategicznym myśleniem.

Konkurs odbył się 13 lstopada 2017, był zorganozowany przez PWSZ w Wałczu. Towarzyszyło mu wiele atrakcji. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić uczelnię PWSZ, uzyskać informację z zakresu rynku pracy oraz zapoznać się z aktualną ofertą uczelni.

wstecz