close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Konkursy gimnazjalne 2018

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Geograficznego (19.11.2018r. godz. 14:00)  

L.p

Nazwisko ucznia
Imię/imiona ucznia
Nazwa szkoły ucznia

1.

Kania

Wiktor Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Krzyżanowska

Izabela

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Delikat

Arkadiusz

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Sinoradzki

Krystian

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Jóźwiak

Artur

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

6.

Młynarczyk

Jakub

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

7.

Jankowski

Kewin

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

8.

Piętka

Wojciech

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

9.

Borowiec

Wiktor

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

10.

Klonowska

Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

11.

Martenka

Miłosz

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Języka Polskiego (20.11.2018r. godz. 14:00) 

L.p
Nazwisko ucznia
Imię/imiona ucznia
Nazwa szkoły ucznia

1.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Miękus

Agata Marzena

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Sinoradzki

Krystian Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Czyżykowska

Dagmara Katarzyna

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

6.

Kądej

Zuzanna Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

7.

Szpica

Wiktoria Anna

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

8.

Federowicz

Paulina

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

9.

Kozioł

Julia

Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Mirosławcu

10.

Mazur

Maria Magdalena

Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Mirosławcu

11.

Jaszczyk

Mateusz Krzysztof

Szkoła Podstawowa w Piecniku

 

12.

Matusiak

Anita

Szkoła Podstawowa w Piecniku

 

13.

Klonowska

Wiktoria Anna

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

14.

Herman

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Języka Angielskiego (21.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Żerebiło

Kuba

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Wiza

Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Sinoradzki

Krystian Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Młynarczyk

Jakub

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

6.

Osak

Kamila

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

7.

Pawlukiewicz

Piotr

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

8.

Mazur

Maria

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

9.

Zacharko

Kamil

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

10.

Wentis

Kornelia

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Matematycznego (22.11.2018r. godz. 14:00)

 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Sobecki

Jakub Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Szypura

Marek

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

5.

Piwowarska

Alicja

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

6.

Jankowski

Kewin

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

7.

Szpica

Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

8.

Pawlukiewicz

Piotr

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

9.

Konopka

Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

10.

Grabska

Klaudia

Szkoła Podstawowa w Piecniku

11.

Martenka

Miłosz

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

12.

Herman

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Chemicznego  (23.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Kitowicz

Kryspin

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

2.

Piwowarska

Alicja

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

3.

Pawlukiewicz

Piotr

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

4.

Mazur

Maria

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

5.

Kriger

Joanna

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Języka Niemieckiego  (26.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Dobrowolska

Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Piasecka

Agnieszka Anna

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Szpica

Wiktoria Anna

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

5.

Błażewicz

Anna

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Fizycznego  (27.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Sinoradzki

Krystian Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Piwowarska

Alicja

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

5.

Wyczachowskli

Daniel

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

6.

Jankowski

Kewin

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

7.

Szpica

Wiktoria Anna

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

8.

Pawlukiewicz

Piotr

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

9.

Konopka

Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Historycznego  (28.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Rode

Marcel

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Górzyński

Maciej Szymon

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Sinoradzki

Krystian Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Jóźwiak

Artur

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

6.

Szypura

Marek

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

7.

Jankowski

Kewin

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

8.

Bola

Jakub

Szkoła Podstawowa w Człopie

 

9.

Klonowska

Wiktoria Anna

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

10.

Herman

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Biologicznego  (29.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Oleszyńska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Kowalczyk

Zuzanna Julia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Wiza

Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Szypura

Marek

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

6.

Wyczachowski

Daniel

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

7.

Bogucki

Filip

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

8.

Mozelewska

Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

9.

Herman

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu Wiedzy o Społeczeństwie  (30.11.2018r. godz. 14:00) 

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Borczuk

Małgorzata

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

2.

Łaszewski

Zbigniew

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

3.

Czaszyński

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

4.

Górzyński

Maciej Szymon

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

5.

Czyżykowska

Dagmara

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

6.

Szypura

Marek

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie

7.

Piętka

Wojciech

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

8.

Kozioł

Julia

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

9.

Kriger

Joanna

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

10.

Kociuba

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz