close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Konkurs Języka Angielskiego

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Języka Angielskiego  (29.11.2019 r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Forysiewicz

Ignacy

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

2.

Kurzak

Dominik

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

3.

Leśniewicz

Karol

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

4.

Niewulska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

5.

Kijak

Vera

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

6.

Gwozdecki

Jan Paweł

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

7.

Migalski

Michał Jan

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

8.

Akuła

Wiktor Sławomir

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu

9.

Redutko

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu

10.

Gryglewska

Weronika Krystyna

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

11.

Długosz

Piotr

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

12.

Sołtan

Oleg

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

13.

Katarzyńska

Oliwia Zofia

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

14.

Poniedziałek

Władysław

Szkoła Podstawowa w Człopie

15.

Ciułek

Kacper

Szkoła Podstawowa w Człopie

16.

Mamzer

Natalia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gostomi

17.

Brożek

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gostomi

18.

Lewandowska

Martyna

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Marcinkowicach

19.

Jarosińska

Dominika

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Marcinkowicach

20.

Borczyk

Joanna Elżbieta

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

21.

Zdeb

Artur

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

22.

Ptak

Grzegorz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie

23.

Sagalski

Marcel

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie

wstecz