close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

IV OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU I MIASTA WAŁCZA NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

KOMUNIKAT

z przeprowadzonych

IV  OTWARTYCH  MISTRZOSTW  POWIATU  I  MIASTA  WAŁCZA

NA  ERGOMETRZE  WIOŚLARSKIM

 

WAŁCZ, 13.11.2012 r.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

rocznik: do 2003 roku

 

dystans: 200 m

Dziewczęta:

1.      Sulik Julia                            SP Mirosławiec        2:16.4         25 pkt          

2.      Mazur Maria                        SP Mirosławiec        2:26.0         22 pkt

3.      Wasylkow Zuzanna             SP Mirosławiec        2:30.8         20 pkt

4.      Zaremba Karolina                SP nr 1 Wałcz          2:38.5         17 pkt

5.      Sawicka Maja                      SP nr 1 Wałcz          2:40.4         15 pkt

6.      Żądło Aleksandra                SP nr 1 Wałcz          2:47.8         13 pkt

Chłopcy:

1.      Przygoda Bartosz                SP Mirosławiec        2:20.2         25 pkt

2.      News Miłosz                        SP Mirosławiec        2:23.3         22 pkt

3.      Pisarski Michał                     SP nr 1 Wałcz          2:32.8         20 pkt

4.      Pawlik Bartosz                     SP Mirosławiec        2:37.3         17 pkt

5.      Lewczuk Gracjan                 SP nr 1 Wałcz          2:41.3         15 pkt

6.      Korzeniewski Kacper          SP nr 1 Wałcz          3:00.4         13 pkt

 

rocznik: 2002-2000

dystans 300 m

Dziewczęta:

1.      Kujawa Aleksandra             SP Mirosławiec        2:02.7         25 pkt

2.      Pałka Wiktoria                     SP Mirosławiec        2:03.8         22 pkt

3.      Kowalenko Paula                 SP nr 1 Wałcz          2:03.9         20 pkt

4.      Sienkiewicz Anna                SP nr 1 Wałcz          2:08.1         17 pkt

5.      Wysocka Weronika              SP nr 1 Wałcz          2:11.5         15 pkt

6.      Janicka Aleksandra              SP nr 1 Wałcz          2:12.7         13 pkt

7.      Michorek Oliwia                  SP nr 5 Wałcz          2:12.9         11 pkt

8.      Wesołowska Hanna             SP Mirosławiec        2:13.7           9 pkt

9.      Radecka Maja                      SP nr 1 Wałcz          2:25.9           7 pkt

10.  Bronowicka Wiktoria          SP nr 5 Wałcz          2:30.3           5 pkt

11.  Wnuczko Aleksandra          SP nr 5 Wałcz          2:34.2           3 pkt

Chłopcy:

1.      Bronowicka Krzysztof        SP nr 5 Wałcz          1:56.3         25 pkt

2.      Baryłowicz Jakub                SP Mirosławiec        2:01.8         22 pkt

3.      Konieczny Mikołaj              SP nr 1 Wałcz          2:02.4         20 pkt

4.      Kowalak Piotr                      SP Mirosławiec        2:05.5         17 pkt

5.      Trzmiel Konrad                    SP Mirosławiec        2:05.7         15 pkt

6.      Polaczek Miłosz                   SP nr 1 Wałcz          2:07.0         13 pkt

7.      Kostrzewa Kamil                 SP nr 1Wałcz           2:07.9         11 pkt

8.      Komorowski Maciej            SP nr 4 Wałcz          2:25.4           9 pkt

9.      Jankowski Rafał                  SP nr 4 Wałcz          2:27.8           7 pkt

10.  Pohm Adam                         SP nr 4 Wałcz          2:27.9           5 pkt

11.  Krzyżanowski Krystian       SP nr 5 Wałcz          2:42.3           3 pkt   

 

SZKOŁY  GIMNAZJALNE

Rocznik: 1999 -1997

 

Dystans: 500 m

Dziewczęta:

1.      Musz Daria                          G. Mirosławiec         2:00.6         25 pkt

2.      Wojciechowska Wiktoria     ZSM  nr 1 Wałcz      2:06.8         22 pkt

3.      Łabędzka Karolina              ZSM nr 1 Wałcz       2:10.3         20 pkt

4.      Ptak Karolina                       G. Mirosławiec         2:10.8         17 pkt

5.      Głod Daria                           G.Mirosławiec          2:15.6         15 pkt

6.      Wojciechowska Wiktoria     ZSM nr 1 Wałcz       2:18.4         13 pkt

Chłopcy:

1.      Czarnowski Mateusz           G. Mirosławiec         1:44.2         25 pkt

2.      Sabak Jarosław                    G. Mirosławiec         1:49.4         22 pkt

3.      Romek Mateusz                   ZSM nr 1 Wałcz       1:51.1         20 pkt

4.      Krzemiński Filip                  G. Mirosławiec         1:51.7         17 pkt

5.      Kaczorowski Piotr               ZSM nr 1 Wałcz       1:54.3         15 pkt

6.      Polaczek                               ZSM nr 1 Wałcz       1:54.8         13 pkt

7.      Tetzlaff Karol                      ZSM nr 1 Wałcz       2:04.3         11 pkt

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Rocznik: 1996 – 1994

 

Dystans: 800 m

Dziewczęta:

1.      Wolbach Zuzanna                ZS nr 1 Wałcz          1:47.5         25 pkt

2.      Górzna Marta                       ZS nr 1 Wałcz          1:50.5         22 pkt

3.      Gan Sara                              ZS nr 2 Wałcz          2:01.8         20 pkt

4.      Daniel Katarzyna                 ZS nr 2 Wałcz          2:08.2         17 pkt

5.      Kwiatkowska Dominika      ZS nr 1 Wałcz          2:09.1         15 pkt

6.      Zalewska Angelika              ZS nr 2 Wałcz          2:12.2         13 pkt

 

 

 

Dystans: 1000 m

Chłopcy:

1.      Szkutnik Mateusz                ZS nr 1 Wałcz          1:37.4         25 pkt

2.      Kisielewski Jakub                ZS nr 1 Wałcz          1:39.7         22 pkt

3.      Szyszka Mateusz                 ZS nr 2 Wałcz          1:43.8         20 pkt

4.      Koniarz Łukasz                    ZS nr 2 Wałcz          1:44.2         17 pkt

5.      Nicgórski Robert                 ZS nr 2 Wałcz          1:45.9         15 pkt

6.      Kowalewski Bartosz            ZS nr 1 Wałcz          1:52.9         13 pkt

 

BIEG OTWARTY - OPEN

Dystans: 500 m

Kategoria: kobiety

1.      Chmurak Agnieszka            1:40.8

2.      Sulik Iwona                         1:44.1

3.      Małyszka Aleksandra          1:52.7

 

Kategoria: mężczyźni

1.      Pilecki Łukasz                      1:29.2

2.      Borchardt Piotr                    1:31.8

3.      Wasilewski Igor                   1:35.4

4.      Mizgorski Robert                 1:35.7

5.      Kaleta Rafał                         1:51.0

 

 

Klasyfikacja Szkół Podstawowych:

1.      Szkoła Podstawowa Mirosławiec               241 pkt

2.      Szkoła Podstawowa nr 1 Wałcz                 189 pkt

3.      Szkoła Podstawowa nr 5 Wałcz                    47 pkt

4.      Szkoła Podstawowa nr 4 Wałcz                   21 pkt

 

Klasyfikacja Szkół - Gimnazja:

1.      Gimnazjum Mirosławiec                             121 pkt

2.      Zespół Szkół Miejskich nr 1 Wałcz             103 pkt

 

Klasyfikacja Szkół – Ponadgimnazjalne:

1.      Zespół Szkół nr 1 Wałcz                             122 pkt

2.      Zespół Szkół nr 2 Wałcz                             102 pkt

wstecz