close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu i Miasta Wałcza

Dnia 16 marca  2010 roku w Zespole Szkół nr 1 odbyły się II Mistrzostwa Powiatu i Miasta Wałcza na Ergometrach Wioślarskich.
Celem tych zawodów była popularyzacja ergometru wioślarskiego wśród młodzieży szkolnej i dorosłej.
Organizatorem tej imprezy był UKS „Ateny” oraz Zespół Szkół nr 1 w Wałczu.
W mistrzostwach brali udział uczniowie szkoły  podstawowej, gimnazjalnej, młodzież ponadgimnazjalna i dorośli w przypisanych im kategoriach wiekowych.
Trzej najlepsi zawodnicy wśród dziewcząt i chłopców w danej konkurencji otrzymali medale i rzeczowe nagrody. Wręczono również puchary dla szkół, kategoriach wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy. poszczególnych kategoriach szkół.
Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe w Wałczu, COS „Bukowina” Wałcz, Polski Związek Towarzystwa Wioślarskiego Warszawa, państwa Jolantę i Ireneusza Kowalczyk - Transport i Spedycja i pana Grzegorza Maciejasza - Hurtownia Artykułów Sportowych „Admiral”
Szczególne podziękowania należą się uczennicom naszej szkoły: Ani Gałas, Hani Szymczak, Angelice Borowiec, Marcie Sacha, Natalii Świeczkowskiej, Monice Naturskiej, Martynie Wanat, Ewie Grabczewskiej, Agnieszce Kwiatkowskiej i Sandrze Ciechalskiej, które zaangażowały się w organizację zawodów.

Wyniki zawodów:

SZKOŁY PODSTAWOWE

200 m  ( rocznik >2000 )                                             czas
 Dziewczęta:
1. Pałka Wiktoria            SP Mirosławie 0’56.4
2. Gruzińska Izabela  SP Mirosławie 0’57.8
3. Wesołowska Hanna  SP Mirosławie 0’59.7
Chłopcy:
1. Baryłowicz Jakub SP Mirosławie  0’53.9
2. Żerebiło Szymon SP nr 1 Wałcz  0.57.1
3. Kostrzewa Kamil SP nr 1 Wałcz  0’57.3

300 m ( rocznik 1999 - 1997 )
Dziewczęta:
1. Kowalska Alicja        SP Mirosławie 1’08.8
2. Fierkowicz Weronika        SP Mirosławie 1’12.0
3. Sabara Martyna        SP Mirosławie 1’14.6
Chłopcy:
1. Kulpa Arkadiusz    SP nr 1 Wałcz 1’00.3
2. Ciarko Maciej     SP nr 5 Wałcz 1’01.2
3. Podgórski Sebastian    SP Mirosławie 1’03.5

W ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych:
1. Szkoła Podstawowa Mirosławiec        213 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Wałcz             125 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 5 Wałcz               46 pkt 
SZKOŁY GIMNAZJALNE

500 m  ( rocznik 1996 – 1994 )
Dziewczęta:
1. Będlin Sandra   ZSM nr 1 Wałcz 1’54.7
2. Nicgórska Martyna  ZSM nr 1 Wałcz 1’56.8
3. Kotowska Justyna  ZSM nr 2 Wałcz 1’57.2
Chłopcy:
1. Wiacek Łukasz  G Mirosławiec 1’35.0
2. Federkiewicz Maciej  ZSM nr 1 Wałcz 1’35.4
3. Mędryk Patryk  ZSM nr 1 Wałcz 1’38.5

W ogólnej klasyfikacji szkół gimnazjalnych:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1Wałcz       107 pkt
2. Gimnazjum Mirosławiec           88 pkt
3. Zespół Szkół Miejskich nr 2 Wałcz        68 pkt
4. Gimnazjum Chwiram          31 pkt

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

800 m   ( rocznik 1993 – 1991 )
Dziewczęta:
1. Pietrzak Katarzyna  ZS nr 1 Wałcz  3’18.9
2. Jankowska Dominika ZS nr 1 Wałcz  3’20.6
3. Kobiałka Angelina  ZS nr 2 Wałcz  3’22.1
1000 m
Chłopcy:
1. Kowalczuk Maksymilian ZS nr 1 Wałcz  3’09.4
2. Mioskowski Patryk  ZS nr 1 Wałcz  3’17.9
3. Rogulski Piotr  ZS nr 1 Wałcz  3’21.9

W ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych:

1. Zespól Szkół nr 1             129 pkt
2. II Liceum Ogólnokształcące 68 pkt
3. Zespół Szkół nr 2   65 pkt
4. Zespół Szkół nr 4 RCKU   24 pkt

Kategoria otwarta – OPEN
1. Kowalski Kamil  2’27.5
2. Grabowiecki Mateusz 2’30.5
3. Kosikowski Patryk 2’36.7

                                      Serdecznie gratulujemy!!!

wstecz


« 1 2 3 4  »

 

 

« 1 2 3 4  »