close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Finał akcji CZTERY ŁAPY

Do 09.11.2010 r. trwała  w naszej szkole V edycja akcji charytatywnej „Cztery Łapy”, która miała na celu pomoc zwierzętom w schronisku, poprzez zebranie dla nich: karmy, koców, misek, zabawek.

Akcję zorganizowały Panie: Monika Kulikowska, Joanna Kiedrowska wraz z Samorządem Uczniowskim.

Uczniowie ZS Nr 1 wykazali się niesamowitym zaangażowaniem.  Dziękujemy również dyrekcji szkoły, kierownikowi internatu SMS, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz panu Piotrowi Filipiakowi za wsparcie akcji.

Dużą ofiarnością okazały się również osoby spoza szkoły, którym należą się gorące podziękowania.  Są to zarówno  ludzie, którzy od początku wspierają naszą akcję, jak i nowi chętni do pomocy:  Irena i Konstanty Chudyńscy, Irena i Stanisław Suchoripa, Zbyszek Suchoripa, Marzena i Norbert Mila, Barbara Jankowska, Michał Jankowski, Marcin Grygier, Robert  Dłużniewski,  Mirosław Plewka, Danuta Roman, Jerzy Szatkowski, Grażyna Fischer, Roksana Kozakiewicz, Henryk Soboń, Joanna Biernacka, Zofia Świeboda, Halina Kozar, Janusz Wojna, Ilona Przytuła, Magda Łazarska, Kinga Bątkiewicz, Kamila Buciak, Mariola Kniaź, Zofia Augustyniak, Krystyna Matuszak. Do akcji dołączyła się również klasa II a z Kornelówki.  Mam nadzieję, że wymieniłam wszystkich.

Udało nam się przeprowadzić akcję i zgromadzić karmy za ok 1000 zł, koce, kołdry, miski, zabawki.

09.11.2010 r. wszystko zostało dostarczone do schroniska w Gładyszewie przez: Panią Monikę Kulikowską i uczniów z klasy IIb (Asię Klonowską, Asię Strażnikiewicz i Agę Wiśniewską) oraz z Ia (Adama Buko, Magdę Królik, Żanetę Suchorab i Kasię Podkowa)

Jeszcze raz wielkie podziękowania wszystkim, którzy okazali serce czworonogom.

KOCHANI, BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY W IMIENIU ZWIERZĄT!!!

JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

Joanna Kiedrowska                      

 Monika Kulikowska

wstecz