close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

FINAŁ WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

.23 października 2019 roku najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły I miejsca w swoich powiatach. Uczniowie naszej szkoły reprezentowali powiat wałecki.

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych odbył się w Tychowie. Trasa przebiegała na malowniczych terenach zabytkowego parku, na których rywalizowały zespoły 10-osobowe. Licealiści mieli do pokonania 1000 metrów. 
W kategorii dziewcząt Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego zdobyła drużyna z XIII LO w Szczecinie, wśród chłopców wygrał zespół z ZS 1 z Goleniowa.
Nasza drużyna dziewcząt, po pięknej walce, wywalczyła po raz pierwszy w historii rozgrywania imprezy BRĄZOWY MEDAL!!! Chłopcy uzyskali również wysokie VII miejsce.
 

Serdecznie im gratulujemy!!!

 

.

wstecz