close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

DSD-przygoda z językiem niemieckim i dobra przyszłość

DSD-przyjemność z nauki języka niemieckiego uwieńczona certyfikatem.
DSD-międzynarodowy certyfikat językowy do zdobycia w Kaziku.


Wystartowaliśmy z impetem we wrześniu tego roku. Pierwsza grupa uczniów rozpoczęła w naszej szkole intensywną naukę języka niemieckiego, w wymiarze 7 godzin tygodniowo, z zamiarem zdobycia Niemieckiego Dyplomu Językowego DSD (Deusches Sprachdiplom), który jest honorowany na całym świecie.
Nauka języka odbywa się w małej grupie i jest bardzo urozmaicona. Oprócz tego, że korzystamy z podręczników, które uczniowie dostali bezpłatnie z Niemiec, mamy też aktualną prasę, literaturę, filmy i dużą dawkę zapału do nauki. Mamy nadzieję na zdanie egzaminu językowego w klasie trzeciej a biegłą znajomość języka niemieckiego, potwierdzoną certyfikatem, przekujemy na większe możliwości na rynku pracy. Z językiem niemieckim można więcej, ma się lepsze perspektywy pracy, i ciekawsze studia, gdyż wiele uczelni oferuje stypendia dla studentów z biegłą znajomością języka niemieckiego.

wstecz