close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Grono pedagogiczne

 

WYKAZ NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

Lp

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Rogulski Waldemar

Dyrektor - trener

2.

Kowalczuk Zbigniew

trener

3.

Szpynda Ireneusz

trener

4.

Hertel Bogusław

trener

5.

Grochowicka-Polak Sylwia

wicedyrektor - biblioteka

6.

Szymczyk Renata

chemia, biologia, wych. w inter.

7.

Barczak Marek

wychowanie fizyczne, wych. w inter.

8.

Kiesz Iwona

kierownik internatu

9.

Nazarek Małgorzata

wychowanie fizyczne

10.

Bartosik Przemysław

bibliotekarz, nauczyciel historii

11.

Barwińska Mirosława

matematyka – urlop zdrowotny

12.

Woch-Migalska Anna

matematyka 

13.

Kuśnierczak Mariusz

matematyka 

14.

Moździerski Tadeusz

matematyka    

15.

Łuszczyk Beata
matematyka              

16.

Klimont Julita

j. angielski,

17.

Karaśkiewicz Aleksandra

j. angielski 

18.

Promińska Marzena

j. angielski

19.

Benyskiewicz Kamilla

j. niemiecki,

20.

Kuziemska Elżbieta

j. niemiecki

21.

Borchardt Marta

j. niemiecki

22.

Łosiewska Bożena

j. niemiecki   - urlop zdrowotny

23.

Prokopowicz Katarzyna

j. niemiecki

24.

Dzidziul Lena

j. polski, ciągłe zwolnienie lekarskie

25.

Iwaszkiewicz Jadwiga
j. polski,

26.

Kowalewska Agnieszka

j. polski

27.

Kulikowska Monika

j. polski.

28.

Frejmut Barbara

j. polski

29.

Łuszczyk Jacek

historia, WOS, WOK

30.

Romaniuk Jerzy

historia

31.

Dąbrowski Dariusz

fizyka, wych.w inter.

32.

Giłka Jolanta
przedsiębiorczość, ekonomia w praktyce,
wych.w inter.

33.

Kwiatkowska Mariola

biologia

34.

Manyś Agnieszka

geografia, wych.w inter.

35.

Oszczęda Dorota

wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

36.

Leska Barbara

pedagog, wychowawca w internacie        

37.

Kozar Marcuin

wychowawca w internacie        

38.

Towarnica Magdalena

wychowawca w internacie        

39.

Piasecka Renata

informatyka

40.

ks. Maciuszko Sebastian

religia

41.

ks. Sagun Andrzej

religia

42.

Adrian Mróz
edukacja dla bezpieczeństwa,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYKAZ NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 

Lp

  Nazwisko i imię

  Nauczany przedmiot

1.

Rogulski Waldemar
dyrektor , trener

2.

Grochowicka-Polak Sylwia
wicedyrektor, nauczyciel-bibliotekarz

3.

Szymczyk Renata
chemia, biologia,

4.

Barczak Marek
wychowanie fizyczne

5.

Kiesz Iwona
kierownik internatu, edukacja dla bezpieczeństwa,

6.

Nazarek Małgorzata
wychowanie fizyczne – urlop zdrowotny

7.

Bartosik Przemysław
nauczyciel-bibliotekarz, nauczyciel historii

8.

Barwińska Mirosława
matematyka

9.

Moździerski Tadeusz
matematyka    

10.

Łuszczyk Beata
matematyka             

11.

Klimont Julita
j. angielski

12.

Karaśkiewicz Aleksandra
j. angielski 

13.

Promińska Marzena
j. angielski

14.

Benyskiewicz Kamilla
j. niemiecki,

15.

Łosiewska Bożena
j. niemiecki,  

16.

Dzidziul Lena
j. polski,

17.

Iwaszkiewicz Jadwiga
j. polski,

18.

Kowalewska Agnieszka
j. polski

19.

Kulikowska Monika
j. polski.

20.

Zakharchuk Vasyl
j. francuski

21.

Czaiński Jacek
historia, WOS

22.

Łuszczyk Jacek
historia, WOS, WOK

23.

Romaniuk Jerzy
historia

24.

Dąbrowski Dariusz
fizyka

25.

Giłka Jolanta
przedsiębiorczość, ekonomia w praktyce, - urlop zdrowotny

26.

Kwiatkowska Mariola
biologia

27.

Wójcik Urszula
geografia

28.

Oszczęda Dorota
wychowawca w internacie – urlop rodzicielski

29.

Leska Barbara
przedsiębiorczość, ekonomia w praktyce wychowawca w internacie         

30.

Lewandowski Marek
wychowawca w internacie        

31.

Mańska Maria
wychowawca w internacie        

32.

Piasecka Renata
informatyka

33.

Ks. Pawłowski Andrzej
religia

34.

Miłosz-Pawełkiewicz Sandra
wychowanie fizyczne
    35. 
Zbigniew Kowalczuk
trener
    36.
Szpynda Ireneusz
trener
    37.
Hertel Bogusław
trener

 

 

 

 

WYKAZ NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 

 

DYREKTOR I ZESPÓŁ KIEROWNICZY

Dyrektor Zespołu mgr Waldemar Rogulski
   
Wicedyrektor ds.dydaktyczno - wychowawczych mgr Sylwia Grochowicka-Polak
   

NAUCZYCIELE 

Język polski
Monika Kulikowska  
Agnieszka Kowalewska  
Jadwiga Iwaszkiewicz  
Lena Dzidziul  
Język niemiecki
Kamila Benyskiewicz-Latos  
Bożena Łosiewska  
Marta Borhardt  
Język francuski
Zakharchuk Vasyl  
Język angielski
Julita Niemyńska - Klimont  
Aleksandra Karaśkiewicz  
Marzena Promińska  
Historia, WOS, WoK
Jacek Czaiński  
Jerzy Romaniuk  
Jacek Łuszczyk  
Przemysław Bartosik  
Matematyka
Mirosława Barwińska  
Tadeusz Moździerski  urlop zdrowotny
Beata Łuszczyk  
Biologia
Mariola Kwiatkowska  
Geografia
Urszula Wójcik  
Chemia
Renata Szymczyk  
Zadrożna Magdalena  
Przedsiębiorczość
Jolanta Giłka  
Fizyka
Dariusz Dąbrowski  
Informatyka i technologia informacyjna
Renata Piasecka   
Edukacja dla bezpieczeństwa
Iwona Kiesz  
Wychowanie fizyczne
Marek Barczak  
Małgorzata Nazarek  
Religia
ks. Andrzej Pawłowski  
Biblioteka szkolna
Sylwia Grochowicka-Polak  
Przemysław Bartosik  
Nauczyciele - trenerzy
Waldemar Rogulski  
Zbigniew Kowalczuk  
Ireneusz Szpynda  
Bogusław Hertel  
Internat  
Kiesz Iwona Kierownik internatu
Dorota Oszczęda wychowawca w internacie
Barbara Leska wychowawca w internacie
Marek Lewandowski wychowawca w internacie

 

 

wstecz