close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Ergowiosła 2018

Dominika Majchrzyk, uczennica klasy 1s Szkoły Mistrzostwa Sportowego ustanowiła nowy rekord Polski w czasie 7.00.9 ! Zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski na Ergometrze Wioślarskim.
Basia Jęchorek osiągnęła również bardzo dobry czas 7.26.1 i zdobyła 6-te miejsce. 

Zawody XXVII edycji Mistrzostw Polski na Ergometrze Wioślarskim "Ergowiosła 2018" odbyły się w sobotę, 27.01.2017, we Wrocławiu. W zawodach wzięło udział ok 120 osób.
Nasze uczennice rywalizowały z najlepszymi, pokazały prawdziwie mistrzowską klasę.

Ponad 100 zawodniczek rywalizowało w kategorii juniorek. Poni,żej wyniki w tej kategorii.

WYNIKI KOŃCOWE KATEGORIA : KJ

LP|NUMER| NAZWISKO IMIĘ |WIEK| KLUB | WYNIK
===============================================
1| 131 | MAJCHRZYK DOMINIKA | 17 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:01,0
--------------------------------------------------------------------------------
2| 129 | PAWLAK IZABELA | 18 | AZS AWFIS GDAŃSK | 7:05,9
--------------------------------------------------------------------------------
3| 130 | BORKOWSKA JULIA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:12,8
--------------------------------------------------------------------------------
4| 132 | STRENG BARBARA | 18 | BTW BYDGOSZCZ | 7:16,7
--------------------------------------------------------------------------------
5| 133 | CHRZANOWSKA PAULA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:22,9
--------------------------------------------------------------------------------
6| 134 | JĘCHOREK BARBARA | 17 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:26,1
--------------------------------------------------------------------------------
7| 146 | STRYBEL MAŁGORZATA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:26,3
--------------------------------------------------------------------------------
8| 143 | KRAWCZYK KATARZYNA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:26,5
--------------------------------------------------------------------------------
9| 137 | ROJEK ALEKSANDRA | 18 | AZS AWF GORZÓW WLKP. | 7:27,2
--------------------------------------------------------------------------------
10| 152 | KOŁODZIEJSKA ALEKSANDRA | 18 | PTW PŁOCK | 7:30,0
--------------------------------------------------------------------------------
11| 136 | KONIECZKA EWELINA | 17 | AZS AWF GORZÓW WLKP. | 7:30,4
--------------------------------------------------------------------------------
12| 149 | DZIWOTA WIKTORIA ZOFIA | 17 | PTW PŁOCK | 7:31,4
--------------------------------------------------------------------------------
13| 135 | MATECKA URSZULA | 18 | AZS UMK TORUŃ | 7:31,9
--------------------------------------------------------------------------------
14| 141 | LEFIK EWELINA | 17 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:33,3
--------------------------------------------------------------------------------
15| 162 | ŻYDOWIEC PAULINA | 18 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:33,5
--------------------------------------------------------------------------------
16| 148 | DEMCZUK ALEKSANDRA | 18 | AZS AWFIS GDAŃSK | 7:34,7
--------------------------------------------------------------------------------
17| 209 | MAJEWSKA WIKTORIA | 18 | POSNANIA RBW POZNAŃ | 7:34,9
--------------------------------------------------------------------------------
18| 144 | KOWALAK SANDRA | 16 | AZS AWF GORZÓW WLKP. | 7:35,3
--------------------------------------------------------------------------------
19| 173 | GIPP MAJA | 17 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:37,1
--------------------------------------------------------------------------------
20| 151 | KANIA OLIWIA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:37,2
--------------------------------------------------------------------------------
21| 142 | MALINOWSKA ARLENA | 17 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:38,2
--------------------------------------------------------------------------------
22| 139 | MURASKA OLIWIA | 17 | WTW WŁOCŁAWEK | 7:39,1
--------------------------------------------------------------------------------
23| 158 | KONECKA ANGELIKA | 18 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:40,4
--------------------------------------------------------------------------------
24| 170 | BARANOWSKA DOMINIKA | 17 | BKW BYDGOSZCZ | 7:41,4
--------------------------------------------------------------------------------
25| 138 | GANSKA JULIANNA | 17 | POSNANIA RBW POZNAŃ | 7:41,6
--------------------------------------------------------------------------------
26| 156 | SOBOCIŃSKA JESSIKA | 17 | WISŁA GRUDZIĄDZ | 7:42,1
--------------------------------------------------------------------------------
27| 164 | STORCZYK MAJA | 18 | UKS ATENY WAŁCZ | 7:42,9
--------------------------------------------------------------------------------
28| 150 | SZCZUREK OLIWIA | 17 | BTW BYDGOSZCZ | 7:43,0
--------------------------------------------------------------------------------
29| 192 | IGNATOWSKA ADRIANNA | 15 | LOTTO BYDGOSTIA | 7:43,9
--------------------------------------------------------------------------------
30| 159 | ANUSIAK JULIA | 17 | POSNANIA RBW POZNAŃ | 7:44,5

 

RANKING KLUBÓW ERGOWIOSŁA 2018


LP | KLUB | RANKING
========================================
1 | LOTTO BYDGOSTIA | 209
--------------------------------------------------------------------------------
2 | POSNANIA RBW POZNAŃ | 121
--------------------------------------------------------------------------------
3 | AZS AWFIS GDAŃSK | 101
--------------------------------------------------------------------------------
4 | AZS AWF GORZÓW WLKP. | 87
--------------------------------------------------------------------------------
5 | AZS UMK TORUŃ | 83
--------------------------------------------------------------------------------
6 | AZS AWF WARSZAWA | 74
--------------------------------------------------------------------------------
7 | WTW WARSZAWA | 64
--------------------------------------------------------------------------------
8 | ZAWISZA BYDGOSZCZ | 59
--------------------------------------------------------------------------------
9 | UKS ATENY WAŁCZ | 53
--------------------------------------------------------------------------------
10 | PTW PŁOCK | 49
--------------------------------------------------------------------------------
11 | AZS AWF KRAKÓW | 47
--------------------------------------------------------------------------------
11 | MKS DWÓJKA WARSZAWA | 47
--------------------------------------------------------------------------------
13 | WISŁA GRUDZIĄDZ | 45
--------------------------------------------------------------------------------
14 | AZS AWF POZNAŃ | 40
--------------------------------------------------------------------------------
15 | GOPŁO KRUSZWICA | 25

 

wstecz